ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין דניאל כהן נגד זיאד סאלח :

בפני כבוד ה שופט משה בר-עם

מבקש

דניאל כהן

נגד

משיב

זיאד סאלח

החלטה

1. דין הבקשה להידחות בשל כל אחד מהנימוקים, להלן, יחד ולחוד, כדלקמן:

2. בגדר בקשה לעיכוב ביצוע של פסק-דין או החלטה, על המבקש להראות כי הסיכויים שערעורו יתקבל גבוהים וכי מאזן הנוחות נוטה לטובתו.

3. עיון בבקשת רשות הערעור, מעלה כי ההחלטה הרלוונטית לעניין הבקשה דנא, ניתנה - לפי הנטען - ביום 11.12.2016. משחלף המועד להגשת בקשת רשות-הערעור (30 ימים), ולא הוגשה בקשה להארכת מועד, יש להניח כי הבקשה העיקרית תידחה מטעם זה בלבד וכפועל יוצא, גם הבקשה לעיכוב ביצוע. ממילא, קיים בעניינו של המשיב שיהוי כבד עת הגיש את הבקשה לעיכוב דיון ההוכחות ימים ספורים טרם המועד שנקבע, ומכאן יש להניח כי לא הייתה קיימת דחיפות בהגשתה.

4. זאת ועוד, טוען המבקש כי הבקשה נסמכת על החלטת היועץ המשפטי לממשלה מיום 30.1.2017 ואולם, היה עליו לפנות תחילה בבקשה לעיון חוזר בהחלטת בית-המשפט קמא, בשל שינוי לכאורה בנסיבות ובהתאם להחלטה, לכלכל את צעדיו ומשלא עשה כן, אין לו מה להלין.

5. כידוע לערכאה הדיונית נתון שיקול דעת רחב בעניין ניהול ההליך לפניה ובית-המשפט של הערעור נוהג שלא להתערב בהחלטות מסוג זה, אלא במקרים חריגים שענייננו אינו נמנה עליהם .

6. בכללו של דבר, התיק נקבע לשמיעת ראיות ליום 6.2.2017 וממכלול הנימוקים לעיל, לא מצאתי טעם להיעתר לבקשה ולהורות על ביטול דיון ההוכחות.

7. הבקשה נדחית.

ניתנה היום, ה' שבט תשע"ז, 01 פברואר 2017, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: דניאל כהן
נתבע: זיאד סאלח
שופט :
עורכי דין: