ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין שרה קטן נגד אילן כהן :

החלטה בתיק רע"א 8068/16

לפני: כבוד השופט נ' הנדל

המבקשת:
שרה קטן

נ ג ד

המשיבים:
1. אילן כהן

2. אורה כהן

בקשה מטעם המבקשת לעיכוב ביצוע

בשם המבקשת: עו"ד אביב הראל
בשם המשיבים: עו"ד אברהם חנסב

בבית המשפט העליון

החלטה

1. בבית משפט השלום נקבע כי משיב 1 ישלם למבקשת סך של 150,000 ש"ח, בצירוף הפרשי הצמדה וריבית. בבית המשפט המחוזי נקבע כי פסק דין זה בטל, וכי על המבקשת לשלם למשיבים הוצאות משפט ושכר טרחת עו"ד. המבקשת עותרת לעכב את ביצוע פסק דינו של בית המשפט המחוזי.

לטענת המבקשת, בטרם התקבל ערעור המשיבים פתחה בהליכי הוצאה לפועל לשם מימוש פסק דינו של בית משפט השלום. על פי הנטען, במסגרת הליכים אלה התברר כי למשיב 1 אין יכולת החזר, וכי הוא אינו יכול לעמוד בצו תשלומים בסך של 1,000 ש"ח בחודש. לעומת זאת, נטען כי למבקשת יכולת תשלום מוכחת, וכי היא מוכנה להפקיד את הסכומים המגיעים למשיבים בקופת בית המשפט. בהחלטתי מיום 28.11.2016 הוריתי למשיבים להגיש תגובה לבקשה לעיכוב ביצוע יחד עם תגובתם לבקשה למתן רשות ערעור. בכל זאת לא הגישו המשיבים תגובה לבקשה לעיכוב ביצוע.

2. בנסיבות המתוארות, יש מקום לקבל באופן חלקי את הבקשה לעיכוב ביצוע, כך שהסכום שעל המבקשת לשלם למשיבים יופקד בקופת בית המשפט. המבקשת לא הבהירה מהו הסכום שהצליחה לגבות ממשיב 1 בטרם התקבל ערעור המשיבים. על המבקשת להפקיד בקופת בית המשפט סכום זה, ולצרף הודעה ואסמכתאות מתאימות על כך בתוך שבוע ימים. כן תפקיד המבקשת בקופת בית המשפט את סכום ההוצאות ושכר טרחת עו"ד שהושתו עליה במסגרת פסק דינו של בית המשפט המחוזי.

3. הבקשה מתקבלת באופן חלקי, כמפורט לעיל. אין צו להוצאות.

ניתנה היום, י"ד בטבת התשע"ז (12.1.2017).


מעורבים
תובע: שרה קטן
נתבע: אילן כהן
שופט :
עורכי דין: