ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין צריכה ומיגון ישיר בע"מ נגד י.ח.ד יזמות בע"מ :

בפני כבוד ה שופט סארי ג'יוסי

תובעים

צריכה ומיגון ישיר בע"מ

נגד

נתבעים

  1. י.ח.ד יזמות בע"מ
  2. אבנר חדד

החלטה

בהמשך לדיון מהיום, ולהשלמת הטיעון בהמשך לבקשות שהניחה המבקשת לפני, להלן החלטתי במחלוקת שנותרה ביניהם ולאחר שהגיעו להסכמות חלקיות כמפורט בפרוטוקול הדיון, ולאלה אני נותן תוקף של החלטה. בנוגע לאותן הסכמות, הרי שעל המבקשת להודיע למשיבה מה הם אותם מסמכים, קבלות וחשבוניות העומדים לרשותה על מנת שהצד השני ימציא במסגרת הגילוי והעיון את אלה שאינם עומדים לרשות המבקשת. פניית המבקשת למשיבה תיעשה תוך 14 יום והמשיבה תמציא את המסמכים תוך 21 יום לאחר מכן.

באשר לגילוי ועיון בהעתקים בכל ההעברות הבנקאיות ומהשיקים שהעבירה או מסרה המשיבה למבקשת בחודש 01/13 ועד להיום, וכן לגילוי ועיון בכל השיקים של לקוחות אשר חוללו אצל המשיבה ונמסרו לה על ידי המבקשת במסגרת ההסכם ביניהם, לרבות השיקים שהוזכרו בסעיף 13 לכתב ההגנה (על סך 3.5 מיליון ₪) מצאתי כי בדין בקשה המבקשת לקבלם לעיונה, והנני מחייב את המשיבה להמציא למבקשת העתק מלא מהם תוך 30 יום.

יודגש: המשיבה אינה טוענת כי המסמכים האמורים אינם רלבנטים כשם שאינה טוענת שאינם עומדים לרשותה.

ועתה לדרישת המבקשת לחייב את המשיבים להשיב או להשלים תשובות שהופנו אליה במסגרת שאלון. בהתאם לסמכותי לפי תקנה 110, ולאחר ששוכנעתי כי דין הבקשה להתקבל, מאחר והתשובות שמסרו המשיבים ביחס לשאלה מס' 5, 7, ו-8 אינן מלאות ואינן מספקות, אני מחייבם להוסיף ולהשיב לשאלות אלה .

ביחס לשאלה 5 – הרי שהיא קשורה לאותה בקשה לגילוי ועיון בכרטסת הנהלת חשבונות של המבקשת אצל המשיבה ועל המשיבה לגלות את אלה ולמסור העתק מהכרטסת לעיונה של המבקשת.
ביצוע האמור לעיל, יהא בו כדי לצאת ידי החובה להשיב על השאלה מס' 5.

באשר לשאלה מס' 7, רואה לחייב את המשיבים לענות לשאלה: האם המשיבה העבירה למבקשת סך של 13,782,600 ₪ במסגרת ההסכם ואם לאו אזי מה הסכום המדויק שהעבירה למבקשת.

כך הוא הדבר ביחס לשאלה 8, שכן לאור תשובת המשיבה מתבקשת היא לפרט האם קבלה מהמבקשת שיקים של לקוחות על סך 25,203,059 ₪ ואם לא מה הסכם השיקים המדויק שקבלה מהמבקשת במסגרת ההסכם ביניהם.

תשובות אלה יינתנו תוך 21 יום ובמסגרת תצהיר ערוך כדין.

אין צו להוצאות.

ניתנה היום, כ"ט חשוון תשע"ז, 30 נובמבר 2016, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: צריכה ומיגון ישיר בע"מ
נתבע: י.ח.ד יזמות בע"מ
שופט :
עורכי דין: