ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עינב חתן יונה נגד יצחק הכהן :

בפני כבוד ה שופט ד"ר גיא שני

התובעת

עינב חתן יונה

נגד

נתבעים

  1. יצחק הכהן
  2. הפניקס הישראלי חברה לביטוח בע"מ

החלטה

1. בהמשך להחלטתי מיום 29.3.2017, ונוכח העובדה שהנתבעת אינה מגישה התייחסות בהתאם להחלטות בית המשפט, אני מורה על מינויו של פרופ' מרדכי רביד כמומחה רפואי מטעם בית המשפט.

2. המומחה מתבקש לחוות את דעתו בשאלת הקשר הסיבתי בין מותה של המנוחה לבין הנכות שנקבעה לה בגין תאונת הדרכים נשוא התביעה.

3. יצוין, כי ככל שהמומחה סבור שסוגיה זו צריכה להיבחן על-ידי מומחה בתחום אחר (כגון כירורגית כלי דם), הוא מתבקש להודיע על כך לבית המשפט.

4. המומחה מתבקש לעיין בחומר שיעבירו לידיו באי-כוח הצדדים, ולקבוע אם יש לייחס את מותה של המנוחה לנכות שנקבעה לה בגין תאונת הדרכים נשוא התביעה.

5. באי כוח הצדדים יעבירו למומחה את כל המסמכים הרפואיים המצויים בידם הנוגעים לטיפול הרפואי שניתן לתובעת ולבדיקות שנבדק ה לצורך אותו טיפול, לרבות מסמכי המל"ל וחוות דעת מטעם בית המשפט, וזאת תוך 30 ימים מהיום.

6. בשכר טרחת המומחה תישא, בשלב זה, הנתבעת והוא ישולם ישירות על-פי חשבונית שתומצא על-ידי המומחה.

7. המומחה מתבקשת ליתן את חוות-דעתו תוך 45 ימים ממועד העברת החומר ובכפוף לתשלום שכר הטרחה. עותק מחוות-הדעת יועבר לבית המשפט ולבאי כוח הצדדים.

8. על מינוי זה יחולו הוראות חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל"ה-1975 ותקנות פיצויים לנפגעי תאונות דרכים (מומחים), התשמ"ז-1986.

9. עם קבלת חוות-דעת המומחה יגישו הצדדים תחשיבי נזק: התובעת תוך 21 ימים מקבלת חוות-הדעת, והנתבעת תוך 21 ימים לאחר מכן. הצדדים יצרפו לתחשיבי הנזק כל מסמך שעליו הם מבקשים להסתמך.

10. נקבע לתזכורת פנימית ביום 15.2.2017.

11. המזכירות תמציא עותק של החלטה זו לבאי כוח הצדדים ולמומחה.

ניתנה היום, ד' חשוון תשע"ז, 05 נובמבר 2016, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: עינב חתן יונה
נתבע: יצחק הכהן
שופט :
עורכי דין: