ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין רמי שרביט נגד מדינת ישראל :

החלטה בתיק בש"פ 8024/16

לפני: כבוד השופט י' עמית

המבקש:
רמי שרביט

נ ג ד

המשיבה:
מדינת ישראל

בקשת רשות ערר על החלטת בית המשפט המחוזי בבאר שבע בתיק עמ"ת 72203-09-16 שניתנה ביום 6.10.2016 על ידי כבוד סגנית הנשיא השופטת שרה דברת

תאריך הישיבה:
ז' בחשון התשע"ז (8.11.16)

בשם המבקש:
בשם המשיבה:
עו"ד יפעת סיל
עו"ד עידית פרג'ון

בבית המשפט העליון

החלטה

ענייננו בגלגול שלישי בהחלטת מעצר עד תום ההליכים ובמצב הדברים הרגיל הנטייה היא שלא להתערב ולא ליתן רשות ערר.

לא אכחד כי ניתן גם ניתן להבין את החלטת בית המשפט המחוזי נשוא הבקשה שבפנינו, נוכח התנהגותו והתנהלותו של המבקש על רקע עברו בתחום התעבורתי. ככלל, עבירות של נהיגה בפסילה ללא רישיון טומנות בחובן סכנה לציבור המשתמשים בדרך.

עם זאת, בהינתן העובדה שמעצר עד תום ההליכים בעבירות תעבורה אינו שכיח, ובהינתן העובדה שהמבקש נתון במעצר כמעט 5 חודשים, אני סבור, כי יש להניח כי הפנים את לקחו וייזהר מפני הפרה קלה כבחמורה של תנאי המעצר באיזוק אלקטרוני. לכך יש להוסיף, כי משפטו של המבקש אמור להתחיל בחודש ינואר וקשה להעריך בשלב זה תוך כמה זמן יסתיים.

בהינתן כל אלה, אני סבור כי בשלה העת להשיב על כנה את החלטת בית משפט השלום לתעבורה באשדוד מיום 29/09/16 (כבוד השופטת ל' שמיר הירש). על כן, אני מקבל את הערר ומורה על מעצר בתנאי איזוק אלקטרוני והכל בהתאם לתנאים שנקבעו בבית המשפט לתעבורה בהחלטתו הנ"ל.

ככל שניתן יהיה להפקיד את הסכום של 15,000 ₪ בשעה הקרובה ניתן יהיה לשחרר את המשיב באמצעות מזכירות בית משפט זה, אם לא כן, ייעשה הדבר באמצעות בית משפט לתעבורה באשדוד.

ניתנה היום, ‏ז' בחשון התשע"ז (‏8.11.2016).


מעורבים
תובע: רמי שרביט
נתבע: מדינת ישראל
שופט :
עורכי דין: