ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עא"ע נגד גברין אלאסד :

בפני: כבוד השופט אור אדם, סגן הנשיאה

התובע:
עא"ע
ע"י ב"כ עו"ד רשאד אבן ברי

נגד

הנתבעים:

  1. גברין אלאסד
  2. שלמה חברה לביטוח בע"מ

ע"י ב"כ עו"ד פרי מילצננזון

החלטה

בהתאם להודעת הצדדים לפיה הצדדים לא הגיעו להסכמות, אין מנוס מלקדם את התיק לשמיעה.
יודגש, כי מאחר ומדובר בתיק אשר ידון כתיק ללא נכות צמיתה, אני קורא לצדדים להיפגש ולהידבר, בניסיון להגיע להסכמות, שיחסכו את הצורך בהכרעה שיפוטית שהוצאותיה לצידה, שכן ניהול ההוכחות יביא להוצאות גבוהות מהפיצוי בתיק .
התובע יגיש את כל ראיותיו בתצהירי עדות ראשית, בד בבד עם תיק מוצגים ובו כל המסמכים שבכוונתו להסתמך עליהם, עד ליום 29.12.16, עם העתק ישירות לצד שכנגד.
הנתבעים יגישו את כל ראיותיהם בתצהירי עדות ראשית, בד בבד עם תיק מוצגים ובו כל המסמכים שבכוונתם להסתמך עליהם, עד ליום 26.2.17, עם העתק ישירות לצד שכנגד.
התצהירים יהיו קצרים ותמציתיים ולא יכללו עדויות בלתי קבילות, לרבות עניינים משפטיים, עדויות שמיעה ועדויות סברה.
לא תותר עדות שלא הוגשה בתצהיר עדות רשאית, או הגשת מסמך שלא צורף לתיק המוצגים שהוגש כאמור, אלא בכפוף לבקשה מנומקת ומלווה בתצהיר, שתוגש במועד הגשת הראיות של כל צד.
קובע לקדם משפט מסכם לפני הוכחות ליום שני, כט' אדר תשע"ז, 27.3.17 בשעה 10:30.
משריין מועד להוכחות במידת הצורך, ליום חמישי, טו אייר תשע"ז, 11.5.17 בשעה 9:00 לשמיעת הוכחות ולסיכומים. הצדדים ידאגו לזימון עדיהם. הצדדים יהיו ערוכים לחקירות קצרות ותכליתיו ת ולאחריהן לסיכומים בעל פה.
בעל דין שברצונו לזמן את המומחה לחקירה נגדית, יפקיד בקופת בית המשפט, עד ליום 22.11.16, סך של 2,000 ₪ בתוספת מע"מ, ויצור קשר עם המומחה ויודיע למומחה על זימונו לדיון.
הנתבעת רשאית להפקיד בקופת בית המשפט את הסכום שהוצע ע"י בית המשפט, ואם תעשה כן, ובסופו של דבר ייפסק פיצוי בגובה דומה, אפשר שהדבר יבוא בחשבון בסוגיית ההוצאות.
בתיק יובא לעיוני ביום 23.11.16.
בעלי הדין יתייצבו לדיונים בעצמם.

ניתנה היום, כ"ח תשרי תשע"ז, 30 אוקטובר 2016, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: עא"ע
נתבע: גברין אלאסד
שופט :
עורכי דין: