ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אברהם סימון נגד רינה הול :

בפני כבוד השופט שלמה פרידלנדר
התובעים

  1. אברהם סימון
  2. בת ציון סימון

נגד
הנתבעים
4. רינה הול
5. דונפורד הול

החלטה

בהחלטתי מיום 9.5.16 קבעתי כי על הול, המבקשים את סילוק התובענה נגדם מחמת מעשה-בית-דין, ועל סימון, המשיבים – לכנוס את מכלול הטיעונים והמוצגים שהגישו בעניין זה, ולהגיש אסופה ממצה אחת, מסודרת ומדוגלת, מטעם כל צד, עד יום 20.5.16. מאז הוגש תיק מוצגים מטעם סימון (ביום 10.5.16). לא מצאתי כי סימון הגישו, במסגרת אסופה זו, את טיעוני-התשובה לבקשת הול הנדונה, שהוגשו כדין במועד כלשהו שקדם להגשת האסופה. כמו כן, לא מצאתי כי הול הגישו אסופה מטעמם.
אני שוהה עתה בשבתון כתיבה עד יום 24.11.16 , ובכוונתי לכתוב במהלכו – בנתון לאילוצי לו"ז של מטלות שיפוטיות אחרות – החלטה או פסק-דין, לפי העניין, בעניין זה. לפיכך אורה כלהלן:
הול יגישו את אסופתם עד יום 6.11.16.
סימון עד אותו יום, ישלימו את אסופתם מיום 10.5.16 בהגשת טיעוני התשובה שהגישו כדין בשעתם. אין צורך לשוב ולהגיש את תיק המוצגים האמור.
מובהר כי אין באמור משום הארכת מועד כלשהי להגשת מה שלא הוגש במועדו. לפיכך, הול יכללו באסופה מטעמם רק פריטים רלבנטיים שהוגשו עד יום 20.5.16, וסימון יכללו באסופתם המשלימה רק כתבי טענות, ללא מוצגים, שהוגשו עד יום 20.5.16.
נקבעת תזכורת פנימית למעקב אחרי הגשת האסופות ביום 6.11.16.
ביום 8.11.16 אני צפוי להגיע ללשכתי כדי לאסוף את האסופות, לשם העיון וההכרעה בבקשה. מה שלא יהיה שם לא יילקח בחשבון . בהתאם לכך, ולשאר אילוצי לו"ז הכתיבה בשבתון קצר זה, לא אוכל להיעתר לבקשות ארכה ודחייה.
המזכירות תדוור ההחלטה לצדדים בדחיפות ותוודא קבלתה טלפונית.

ניתנה היום, כ"ח תשרי תשע"ז, 30 אוקטובר 2016, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: אברהם סימון
נתבע: רינה הול
שופט :
עורכי דין: