ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין הראל חברה לביטוח בע"מ נגד יוסי קמינצקי :

בפני כבוד ה רשמת הבכירה נעמה פרס

התובעת

הראל חברה לביטוח בע"מ

נגד

הנתבעים

1.יוסי קמינצקי
2.כלל חברה לביטוח בע"מ

פסק דין

הצדדים הסמיכו אותי להכריע את הדין בהתאם לסעיף 79א(א) לחוק בתי המשפט [נוסח משולב], התשמ"ד-1984 וזאת לאחר שהוסברה להם המשמעות הנובעת מכך. לאחר ששמעתי את עדי התובעת, מר שמעון גיא ומר ליאור שמש וכן את הנתבע 1, במסגרת דיון שהתקיים לפניי ביום 6.9.16, והתרשמתי מעדותם, עיינתי בכתבי הטענות, בהודעות הנהגים, בתמונות הנזק לרכב התובעת, וביתר הראיות, אני סבורה כי דין התביעה להתקבל. שוכנעתי, כי גרסת התובעת אשר לאופן התרחשות התאונה, הינה מסתברת ומתקבלת יותר על הדעת מגרסת הנתבעים. לכן ראיתי לקבל את גרסת התובעת ולהעדיף אותה על פני גרסת הנתבעים.
אשר על כן, אני מקבלת את התביעה ומחייבת את הנתבעים, באמצעות הנתבעת 2, לשלם לתובעת, סכום של 3,628 ₪, צמוד מיום 3.7.14 ועד למועד התשלום המלא בפועל. כמו כן יישאו הנתבעים, באמצעות הנתבעת 2, בתשלום אגרת בית משפט בסך 379 ש"ח , שכר עדי התובעת, כפי שנפסק בדיון ושכר טרחת עורך דין בסכום של 1,500 ₪. הסכום הכולל ישולם תוך 30 יום ממועד קבלת פסק הדין. הנתבעת 2 תישא בשכר הנתבע 1, כפי שנפסק בדיון.
נוכח סיום ההליך לפי סעיף 79א(א) לחוק בתי המשפט [נוסח משולב], התשמ"ד-1984, אני פוטרת את התובעת מתשלום המחצית השנייה של אגרת בית משפט.

ניתן היום, כ' אלול תשע"ו, 23 ספטמבר 2016, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: הראל חברה לביטוח בע"מ
נתבע: יוסי קמינצקי
שופט :
עורכי דין: