ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אורית שער נגד גנ"י ומעונות יום "בית יעקב" ע.ר :

24 אוגוסט 2016
לפני: כבוד השופטת שרה ברוינר ישרזדה
נ.צ. מר חיים עזר שוחט
נ.צ. מר נמרוד משאלי
המבקשת:
אורית שער
ע"י ב"כ: עו"ד גולדנברג

-
המשיבה:
גנ"י ומעונות יום "בית יעקב" ע.ר 580053999

ע"י ב"כ: עו"ד רוחמה זק"ש ורצברגר

בית הדין:

החלטה

זוהי בקשת ב"כ המבקשת לתקן את פרוטוקול הדיון האחרון כך שיוספו בו דברים שנאמרו בסוף הדיון ולאחר ההחלטה בדבר הגשת סכומים . המבקשת מבקשת להורות על הבאת הדברים שביקשה לכלול בפרוטוקול, על יסוד תרשומת שערכה תוך כדי השמעתם. הבקשה, כפי שצוין בה מפורשות,הוגשה דקות ספורות לאחר תום הדיון.
המשיבה מתנגדת לבקשה. לדבריה הדברים נאמרו לצרכי פשרה ולאחר סיום הדיון, כאשר המובאות שרשמה לעצמה ב"כ המבקשת הן חלקיות בלבד והוצאו מהקשרן הכולל . המבקשת לא ביקשה להכליל הדברים בפרוטוקול תוך כדי הדיון למרות שהיה בידה לעשות כן. באופן זה , הכללת הדברים בפרוטוקול באופן חלקי תפגע ברוח הדברים שנאמרו.
לכך משיבה המבקשת כי העובדה שהמשיבה לא מפרטת מהם הדברים שהושמטו מתוך הציטטה שהביאה היא- אף שהיתה בידה האפשרות לעשות כן, והעובדה כי איננה מכחישה את הדברים שמבוקש להכלילם בתיקון הפרוטוקול- מחייבת הכללתם שם.

בית הדין:
למרות ההחלטה בדבר הגשת סכומים ראוי שהצדדים בכל זאת ידברו ביניהם. בקשר לכך אציין כי כשם שהתובעת מתקוממת על הפרשי השכר שלא קיבלה במשך כמה חודשים בסך מצטבר של כ 10,000 ₪ שהוא סכום גבוה ביחס למשכורותיה, כך אפשר לתמוה איך עובדת שלא מקבלת שוה ערך למה שהוא כשלוש משכורות לא באה במפורש ואומרת עבדתי X שעות * שכר שעתי ולא משולם לי הכל באופן מסודר.
התובעת לא פנתה פניה ראשונה בכתב כדי לדרוש את שכרה, אלא הדרך שלה היתה הגשת תביעה תוך כדי עבודה. כפי שהעידו העדות מטעם הנתבעת, רואים שהתובעת עובדת טובה ובחורה טובה. מישהו המליץ לה ללכת "לעשות קופה" ולא אעיר מעבר לכך, ואני לא יודעת של מי חוסר תום הלב הגדול יותר- של התובעת או של הנתבעת.

לשימת לב הצדדים.

המזכירות תדוור.

ניתנה היום, כ' אב תשע"ו, (24 אוגוסט 2016), בהעדר הצדדים ותישלח אליהם.

חיים עזר שוחט, עובדים

שרה ברוינר ישרזדה, שופטת

נמרוד משאלי, מעסיקים


מעורבים
תובע: אורית שער
נתבע: גנ"י ומעונות יום "בית יעקב" ע.ר
שופט :
עורכי דין: