ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אמנון אהרון-בעצמו נגד אברהם אבירן עזריאל-בעצמו :

לפני כבוד ה שופטת עירית קויפמן

המבקש

אמנון אהרון-בעצמו
ע"י ב"כ עו"ד ליאור כהן

נגד

המשיב
אברהם אבירן עזריאל-בעצמו

פרוטוקול

המשיב, לאחר שהוזהר כחוק:
אין לי כוונה לפגוע במשיב. ההפך, אני מתלונן עליו שהוא מטריד אותי. הוא דפק לי את הרכב פעמיים, הוא מתלונן על כולם. יש לי הוכחות להכל. גם מפקח המשטרה, מוכן לבוא ולהעיד מה בדיוק קרה. המבקש מטריד אותי, הוא יוצר פרובוקציות ואז הוא משחק אותה מסכן.
אני לא הכרתי אותו לפני עניין הרכבים. הוא גר רחוק ממני. הוא כל הזמן מטריד אותי.

המבקש, לאחר שהוזהר כחוק:
אין לי שום סיבה שאני צריך להיות איתו בקשר. אין לי שום עניין להיות עם המבקש בקשר, אבל מתוך עבדתי, אני נהג אוטובוס, המשיב כל פעם יוצא אל הכביש, מטריד אותי. אני חייב לעצור, התקשרתי למוקד המשטרה. יש לי את כל המסמכים.

המשיב:
הוא כבר ממולח בעניינים האלה, הוא עושה את זה לכולם.
הוא יורק עליי, מנסה ליצור פרובוקציה שאני ארביץ לו ואיעצר ואז הוא משחק אותה מסכן.

ב"כ המבקש:
הסיפור התחיל מפברואר 2016. המבקש הגיש תלונה למשטרה פעם אחת, בפעם השנייה נוסע בכביש ואותו משיב שבית המשפט התרשם מההתלהמות שלו, מנסה ליצור פרובוקציה, גם לא ברור למה. הוא לא מכיר אותו קודם, לא ברור לחלוטין להבדיל מהמבקש שהגיש בקשה והביא ראיותיו את התלונות שהגיש, המשיב שבא ואמר שיש לו מפקד משטרה שיכול לבוא ולהעיד איפה הבקשה או התגובה שלו? איפה הראיות? שום כלום. הבקשה היא בקשה לצו למניעת הטרדה מאיימת. לא ראיתי בקשה לזו מהצד השני ולכן הפתרון הוא שיגיש בקשה לקבלת צו.
אנו לא נסכים לצו הדדי.

המשיב:
אני עובד מפעל. איבדתי יומיים עבודה. הוא הגיע למטרה שלו, הוא דפק לי את האוטו ועושה עבירה ואני צריך לשלם בזה שאני מגיע לבית משפט. הוא משקר במצח נחושה ויש לי הוכחות ויש עונש על שקר.
שמעתי את הערות בית המשפט, מסכים שינתן צו למשך 3 חודשים מבלי שאני מודה בטענה מטענותיו.
בכוונתי להגיש בקשה נגדית לצו שינתן נגדו וזאת מאחר ועורך הדין שלו לא מסכים שינתן היום צו הדדי. בכלל לא הייתה לי כוונה להגיש תביעה לגבי הרכב, כבר שכחתי מזה. ביקשנו ממנו לא לחנות יותר את המשאית. שוטרים ביקשו ממנו והוא מצפצף עליהם. יש פה הליך של נקמה, הוא יעשה הכל כדי להוכיח שהוא מלך והוא עושה את זה יום יום ומטריד אנשים יום יום.


החלטה
על אף שסברתי שנכון יהיה ליתן צו הדדי על מנת שהצדדים לא יטרידו האחד את משנהו, הואיל והמשיב לא הגיש בקשה בעניין זה בצירוף תצהיר וראיותיו, ולאור התנגדות ב"כ המבקש, לא ינתן צו הדדי.

יחד עם זאת, נשמרת למשיב הזכות לעתור בבקשה על פי החוק למניעת הטרדה מאיימת ככל שיש בכוונתו לעשות כן, וזאת בשים לב לטענותיו כנגד המבקש.

בהסכמת המשיב, ומבלי שיש בכך כדי לקבוע כל קביעה עובדתית, הצו שניתן ביום 17.8.2016 יעמוד בעינו למשך שלושה חודשים, קרי עד יום 17.11.2016.

ניתנה והודעה היום כ' אב תשע"ו, 24/08/2016 במעמד הנוכחים.

עירית קויפמן , שופטת

הוקלד על ידי עדי דבדה


מעורבים
תובע: אמנון אהרון-בעצמו
נתבע: אברהם אבירן עזריאל-בעצמו
שופט :
עורכי דין: