ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין שחר זיק אל נגד שאש שרותי שמירה ונקיון 2001 מרדכי בע"מ :

בפני כבוד ה שופט יעקב גולדברג

התובע
שחר זיק אל

נגד

הנתבעת
שאש שרותי שמירה ונקיון 2001 מרדכי בע"מ

החלטה

אני מורה לזמן את הצדדים לדיון בתובענה, אשר יתקיים בפניי ביום 15/5/2017 בשעה 12:30.

1. תשומת לב הצדדים לכך שבתיק צפוי להתקיים דיון אחד בלבד, וככל הנראה לא ייקבעו מועדים נוספים. בהתאמה, נדרשים הצדדים להתייצב לדיון כשבידיהם כל ראיותיהם במספר עותקים מספיק לצד שכנגד ולתיק ביהמ"ש.

2. כל צד יזמן את עדיו לדיון. צד המבקש לזמן עד אשר איננו בשליטתו, יגיש בקשה לזימונו עד 21 ימים לפני הדיון, יפרט בתמצית את זיקתו של העד לעילת התביעה ואת כתובתו המלאה ויודיע כי הוא מתחייב לשאת בדמי טרחתו של העד, כפי שייפסקו. אי התייצבותם של העדים או מי מטעם בעלי הדין לא תהווה הצדקה לדחיית הדיון.

3. כל צד יופיע לדיון כשברשותו כל החומר הרלוונטי כגון קבלות מקוריות, הסכם/זכרון דברים, מכתבים, תדפיסי דואר אלקטרוני, מסרונים, תמונות הזירה. ככל שעילת התביעה נזק לכלי רכב עקב תאונת דרכים, מומלץ להצטייד בתמונות צבעוניות של הנזק ושל זירת האירוע.

4. על בעל דין המבקש להציג הקלטה או סרטון להצטייד באמצעי מתאים, כגון מחשב נייד. אין אפשרות להשמעת הקלטה או הצגת סרטון במחשב בית המשפט.

5. על הנוכחים באולם בית המשפט להתנהל בדרך מכובדת ובכלל זה להקפיד על לבוש הולם, לשמור על השקט באולם בית המשפט, להימנע מהכנסת מזון או משקה, למעט מים, להימנע מהתעסקות במכשירים סלולריים וכיו"ב.

ניתנה היום, י' אב תשע"ו, 14 אוגוסט 2016, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: שחר זיק אל
נתבע: שאש שרותי שמירה ונקיון 2001 מרדכי בע"מ
שופט :
עורכי דין: