ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מלכה אריאלי נגד משכנות רימונים בע"מ :

לפני כבוד השופט עודד מאור

תובעת

1. מלכה אריאלי

נגד

נתבעים

  1. משכנות רימונים בע"מ
  2. זאב לוי
  3. חלפו אגיב ז"ל

יורשיו:
לינה אגיב
ברק ברוך אגיב
חיים אגיב
מזל לוי

פסק דין

תובענה כספית לתשלום הסכום של 227,676 ₪.
בדיון שהתקיים לפני הושג בין הצדדים הסדר, כמפורט בפרוטוקול הדיון, על פיו, בין השאר, הסמיכוני הצדדים לפסוק בתובענה ובסכסוך על דרך הפשרה ועל פי שיקול דעתי, ללא הנמקה, בהתאם לסמכות הנתונה לבית המשפט על פי סעיף 79א לחוק בתי המשפט (נוסח משולב), התשמ"ד-1984 (להלן: "חוק בתי המשפט").
יוער כי במהלך הדיון הלך לבית עולמו הנתבע 3, ובהסכמה, יורשיו הצטרפו להליך ולהסדר כאמור.

על סמך כל החומר שלפניי, תוך שאני נותן משקל להסכמה בין הצדדים, ותוך שאני לוקח בחשבון את טענותיהם ההדדיות של הצדדים, אני פוסק כי על הנתבעים 1,2 לשלם לתובע את הסכום של 145,000 ₪, ומתוך סכום זה ישאו יורשי הנתבע 3 בסכום של 25,000 ₪ וזאת לסילוק סופי ומוחלט של התביעה נשוא תיק זה, שישולם תוך 30 ימים מהיום, שאם לא כן ישא ריבית והצמדה כחוק מיום הגשת התביעה (16.6.14) ועד לתשלום בפועל.

יצוין שהסכום שנפסק משקף את עמדת בית המשפט ביחס לטענות הצדדים השונות, הן במישור המהותי והן במישור הדיוני, ומהווה שקלול של הערכת סיכונים והאיזון שבין הטענות ההדדיות. פסק הדין ניתן ללא נימוקים וללא קביעות שבעובדה או שבמהימנות. הצדדים הסכימו לכך, וזוהי גם הדרך המקובלת והראויה בפסיקה על דרך הפשרה, בהתאם לשיקול דעת בית המשפט, על מנת שפסק הדין יהיה סופי, ויסיים את הסכסוך באופן סופי ותוך פרק זמן קצר.

המזכירות תעביר העתק פסק הדין לצדדים.
ניתן והודע היום, כ"ה אייר תשע"ו, (02 יוני 2016), בהיעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: מלכה אריאלי
נתבע: משכנות רימונים בע"מ
שופט :
עורכי דין: