ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל נגד דויד סטיב זיתוני :

בפני כבוד השופטת דנה אמיר

המבקשת
מדינת ישראל

נגד

המשיב
דויד סטיב זיתוני (עצור בפיקוח)

נוכחים:
ב"כ המבקשת עו"ד יהונתן גנץ ועו"ד דנית סואץ
ב"כ המשיב עו"ד אורלי אמוץ
המשיב בעצמו

פרוטוקול

ב"כ המשיב: בפעם הקודמת אנחנו ביקשנו שהמשיב יעבור מיפו לתל אביב. אנו סברנו שניתן יהיה לכלול את גינת הבית שהייתה בנויה משהו כמו 500 מטר. האיזוק האלקטרוני הגיע לבית וקבע שהגינה לא יכולה להיכלל באיזוק כך שהיום הוא עצור באיזוק ב-25 מטרים כשהוריו שומרים עליו באותם 25 מטרים ולכן קיימת מצוקה. אמו של המשיב היא אישה חולה, אם לפחות היה ניתן לצאת לגינת הבית זה היה מוריד לחץ. אבקש שבשלב הזה יוחזר חזרה לכתובת חיים הזז 5 בראשון לציון. אני מציגה לבית המשפט שיש קו בזק תקין בכתובת.

ב"כ המבקשת : אני מבין את בית המשפט, אני חוזר על תגובתנו. הוא צריך להבין שהוא עצור באיזוק, לא ניתן כל מספר שבועות לשחק פה משחק הכיסאות, הדברים דורשים תיקון והפעלה של גורמים חיצוניים ולא ניתן להמשיך במשחק כזה.


החלטה

בקשה לעיון חוזר מטעם המשיב לשינוי כתובת מעצרו באיזוק אלקטרוני. צודקת המבקשת בעמדתה לפיה משהמשיב נעצר באיזוק, עליו להבין כי לא ניתן מידי פרק זמן לבקש את שינוי מקום המעצר. יחד עם זאת, לפנים משורת הדין ובפעם האחרונה בהחלט נוכח הנימוקים שהעלתה באת כוח המשיב, אני נעתרת לבקשה לערוך בדיקת היתכנות בכתובת המבוקשת כאשר בכפוף להתאמת מקום המעצר המבוקש בפיקוח אלקטרוני עתיר העבר המבוקש, בפיקוחם של המפקחים אשר אושרו.

בנסיבות אלו, מתבקש הממונה על הפיקוח האלקטרוני לערוך בדיקת היתכנות ברחוב חיים הזז 5 בראשון לציון. יש לבדוק האם ניתן לכלול את חצר הבית בתחום האיזוק. לצורך יצירת קשר ניתן להתקשר ל-052-XXXX116, יוסף זיתוני.

אני מתירה למשיב שעה וחצי התאווררות 3 פעמים בשבוע בימים א', ג' ו-ה' בין השעות 20:30-19:00 בליווי ופיקוח מי מהמפקחים המאושרים.

באת כוח המשיב הגישה בקשה ליציאתו של המשיב לעבודה. מבלי לעלות ציפיות אצל המשיב, כאשר נשאר לבחון האם יש מקום להתיר יציאה לעבודה מקום בו המשיב עצור באיזוק אלקטרוני בנסיבות המקרה דנן, יואיל שירות המבחן לערוך תסקיר בדבר אפשרות יציאתו של המשיב לעבודה, מקום העבודה המוצע, שעות העבודה.

הדיון יידחה ליום 19.6.16 בשעה 08:30.

המזכירות תשלח העתק החלטה לשירות המבחן. שירות המבחן מתבקש להגיש תסקיר עד ליום לפני מועד הדיון שנקבע.

ניתנה והודעה היום ט"ז אייר תשע"ו, 24/05/2016 במעמד הנוכחים.

דנה אמיר , שופטת


מעורבים
תובע: מדינת ישראל
נתבע: דויד סטיב זיתוני
שופט :
עורכי דין: