ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל נגד גולדשמידט :

בעניין:

מדינת ישראל

המאשימה

נגד

.1 צבי בעז גולדשמידט – קבוע ליום 23.3.16
.2 יבגני וקסלר
.3 עליזה מזרחי – קבוע ליום 23.3.16
.4 חן אמוס
הנאשמים


נוכחים:
מטעם המאשימה: עו"ד קובי לוי
מטעם הנאשם 2: בעצמו וב"כ עו"ד קליימן
מטעם הנאשם 4: בעצמו

פרוטוקול

עו"ד קליימן: קיבלתי את הייצוג רק ביום 14.3.16, כמו כן קיבלנו פרוטוקול כי הדיון קבוע להיום, אציין כי טרם עלה בידי לצלם את חומר החקירה, תואם מועד לצילום התיק ליום 30.3.16.

הנאשם 4: הסנגורית שלי אמרה לי הבוקר שהיא שלחה בקשה לבית משפט שהיא לא תוכל להגיע לבית משפט בשל בעיה רפואית. אני הגעתי לבית משפט.

התובע: לאור המצב, נסכים לדחייה, נבקש כי היא תהיה קצרה. שוחחתי עם עורך דין רועי קרן ולמיטב הבנתי הוא יגיע לדיון ביום רביעי. באשר לנאשם 4 עו"ד וייסברגר ביקשה את הדיון ואת ההפרדה, מדובר בדיון שמיני ברציפות אליו אני מגיע לבית משפט טבריה, ועו"ד וייסברגר לא מעדכנת את המאשימה ומקבל את ההחלטות בעצמה, ועל כן, אבקש הוצאות וכן לדחות את הדיון בעניינו של נאשם 4 ליום 23.3.16.


החלטה

לעניין הנאשם מס' 2:
נדחה להקראה ודיון לפי סעיף 144 לחסד"פ ליום 13.4.16 שעה 9:30.
הנאשם מוזהר בחובת התייצבותו.

באשר למינוי עורך דין קליימן מטעם הסנגוריה הציבורית בתאריך 14.3.16, סבורני כי ההתנהלות של הסנגוריה הציבורית בהקשר זה אינה ראויה מאחר ובית המשפט מקפיד לדחות דיונים לפחות ב-30 ימים כדי לאפשר מינוי סנגור מטעם הסנגוריה הציבורית, כך שבמועד הנדחה ייערך היטב למתן תשובה לכתב האישום ולא תתבקש כל בקשת דחייה נוספת, כפי שנעשה היום.
מן הראוי להקפיד אף על מינוי סנגור ציבורי תוך זמן קצר, ולשם כך אני מורה על העברת הפרוטוקול לעיון הסנגור הציבורי המחוזי, מחוז צפון.

לעניין הנאשם מס' 4:
אתמול הגישה עו"ד וייסברגר בקשה לדחיית הדיון הקבוע להיום, אך בקשתה נדחתה. על אף האמור, היא לא התייצבה לדיון ולא קיבלתי כל הודעה או בקשה נוספת מטעמה.

לכן, הדיון בעניינו של נאשם 4 יידחה ליום 23.3.16 שעה 8:30 לישיבת הקראה.
במועד זה, אשמע את הסבריה מדוע לא לחייב אותה בהוצאות בגין בזבוז זמנו של בית משפט.

ניתנה והודעה היום י"א אדר ב' תשע"ו, 21/03/2016 במעמד הנוכחים.

יריב נבון , שופט


מעורבים
תובע: מדינת ישראל
נתבע: גולדשמידט
שופט :
עורכי דין: