ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל נגד יצחק אברזל :

בפני כבוד השופטת הבכירה , נגה אהד
העותרת
מדינת ישראל

נגד

המשיב
יצחק אברזל (אסיר)


נוכחים:
ב"כ העותרת – עו"ד אילן
ב"כ המשיב – עו"ד רועי לביא

פרוטוקול

ב"כ העותרת:
החומר המונח בפני ביהמ"ש, הן מידע שב"ס והן מידע ממשטרת ישראל, לרבות חומר עדכני מאז הדיונים האחרונים, החלטת ההפרדה האחרונה הינה מיום 12.10.15 מחוזי ב"ש, מפנה להחלטה באשר בדחיית טענת האפליה מול אחיו והפנייה למיידעים הרבים, לרבות עדכניים שרמת מהימנותם גבוהה.
לאור האמור, חוזרת על הבקשה.

ב"כ המשיב:
הבקשה שלנו בסך הכל היא לדחיית מועד הדיון, 3 חודשים קדימה, כשהמשיב מסכים בזמן זה להישאר בהפרדה. הסכמתה משיב למעשה היא לאחר שנמסר לו כי כן תיבחן באופן חיובי אפשרות העברתו לאגף שמור. זאת בדומה לאחיו שגם הוא שוהה באגף שמור בכלא השרון.
במילא שירות בתי הסוהר אמורים לבחון אפשרות שילובו והוצאתו מאגף הפרדה לרגיל, החלטת מחוזי ב, הסתמכה על מיידעים, מתוך הפראפראזות, חלק מהמיידעים שנכונים כביכול הם ישנים, חלק אחר, נכון מופיעים מיידעים נוספים להם קשה לי להתייחס שכן אינני יודע אודותיו, מהימנותו, היותו רלוונטי וכד'. אינני חושב כי המבקשת יוצאת נפסדת במידה ובקשתנו תתקבל. בחלוף התקופה של 3 חודשים היה ולא יועבר לאגף שמור, כמובן שאנו נפעל בהתאם, המבקשת, אם צריך, תגיש בקשה נוספת.


החלטה

לפניי בקשה להורות על המשך אחזקתו של העותר בהפרדה בת 6 חודשים החל מ-10.1.16.
הוגשו מיידעים מודיעיניים, הן משב"ס והן ממשטרת ישראל, לרבות מיידעים מהעת האחרונה.
ב"כ המשיב מסכים להמשך החזקתו בהפרדה ל-3 חודשים מהיום. לא השכלתי להבין מדוע אינו מסכים לכל התקופה כשמדובר בחודש אחד בלבד.
לאחר עיון במיידעים נחה דעתי כי נכון הוא להמשיך להחזיק המשיב בהפרדת יחיד ואני מורה על המשך החזקתו בהפרדה לתקופה של 6 חודשים מיום 10.1.16.

ניתנה והודעה היום ל' שבט תשע"ו, 09/02/2016 במעמד הנוכחים.

נגה אהד , שופטת בכירה


מעורבים
תובע: מדינת ישראל
נתבע: יצחק אברזל
שופט :
עורכי דין: