ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אילן חזן נגד המאגר הישראלי לביטוח רכב-"הפול" :

בפני כבוד ה שופטת סיגל רסלר-זכאי

תובעים

אילן חזן

נגד

נתבעים

המאגר הישראלי לביטוח רכב-"הפול"

החלטה

לפני בקשה למינוי מומחים בתחומי הפלסטיקה והאנדוקרינולוגיה.

התובע, יליד 1973, נפגע בהתאם לנטען ביום 23.11.2013 בתאונת דרכים.
הצדדים הסכימו על מינויו של ד"ר אשכנזי כמומחה רפואי בתחום האורתופדיה. בהתאם לחוה"ד נגרמה לתובע נכות בשיעור של 17.55% כתוצאה מהתאונה. במסגרת חוה"ד, התייחס המומחה לצלקות שנותרו וקבע כי הצלקות אינן משמעותיות ואין נכות בגינן

התובע עומד על מינוי מומחה בתחום הפלסטיקה. לבקשתו צרף מסמך מיום 27.01.2014 לפיו קיימות צלקות בגב כף יד שמאל - אדומות, שטוחות ורכות וכ ן צלקת בקרקפת - אדומה ומעט קשה. ד"ר אשכנזי חיווה דעתו באשר לנכות הפלסטית. עם-זאת, מתירה לתובע לפנות למומחה בשאלת הבהרה האם יש לדעתו צורך במינוי מומחה בתחום הפלסטי לשם התייחסות לנכות ככל שקיימת בתחום.

אשר לבקשה למינוי אנדוקרינולוג, התובע צרף מסמכים מהם עולה כי התובע החל סובל מעליה ברמות הסוכר בדם וטופל בזריקות בשל בצקת עינית בתקופה שלאחר התאונה. מאידך, הנתבעת צרפה מסמך מקופת החולים לפיו ביום 02.12.2012 ביקר אצל רופאת המשפחה בקהילה, אשר המליצה על בדיקות דם על רקע עליה בסכרת, עם סיפור במשפחה. מכאן, לטענתה החשד לסכרת החל עוד בטרם אירוע התאונה. עם-זאת מכיוון שהמדובר בשאלה רפואית, אקבל את הבקשה , ברם, בשלב זה ישאו בשכר טרחת המומחה שני הצדדים בחלקים שווים. בהתאם לקביעת המומחה יהיו זכאים הצדדים להחזר שכר הטרחה ששולם על ידם.

כתב מינוי והנחיות להמשך ניהול ההליכים ישוגרו בהחלטה נפרדת.

ניתנה היום, כ"ד אלול תשע"ה, 08 ספטמבר 2015, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: אילן חזן
נתבע: המאגר הישראלי לביטוח רכב-"הפול"
שופט :
עורכי דין: