ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין יצחק אליהו נגד וירטואל אקסטנשין בע"מ :

08 ספטמבר 2015
לפני: כבוד השופט תומר סילורה

התובע:
יצחק אליהו
ע"י ב"כ: עו"ד דזנה

-
הנתבע:
וירטואל אקסטנשין בע"מ
ע"י ב"כ: עו"ד עירוני

החלטה

1. התיק יקבע לדיון הוכחות בפני מותב ברשות כבוד השופט אורן שגב ליום 5.5.2016 משעה 11:30 עד 14:30 חקירות עדי הצדדים לא יעלו על 90 דקות (לכל צד).
בתום דיון ההוכחות ישמעו סיכומים בעל-פה ככל שיותיר הזמן ולפי שיקול דעת בית הדין.

2. הגשת מסמך: ב"כ התובע ביקש להגיש במועד הדיון מסמך אשר לא גולה בתצהיר גילוי המסמכים. ב"כ הנתבעת התנגד לבקשה. ואשר לדעתי: מאחר שמדובר במסמך שלא גולה בתצהיר גילוי המסמכים אני מאפשר לתובע להגיש עד ליום 30.9.2015 תצהיר גילוי מסמכים משלים במסגרתו יצהיר על דבר קיומו של המסמך. למותר לציין, כי במסגרת הגשת תצהירי העדות הראשית יוכל התובע לצרף את המסמך.

פסק דין חלקי: במועד הדיון עתר ב"כ התובע למתן פסק דין חלקי לגבי המשכורות שלא שולמו לתובע. ב"כ הנתבעת התנגד לבקשה. ואשר לדעתי: אני סבור שיש לדחות את הבקשה וזאת מאחר שכתב ההגנה מכחיש באופן כללי את טענות התובע. כמו כן, הנתבעת מעלה טענה לפיה התובע הסכים להפחתת שכר, כך שקיימת מחלוקת עובדתית בנוגע לזכאות התובע לקבלת הסכומים אותם הוא עותר בתביעתו אשר דינם להתברר במסגרת דיון ההוכחות.

3. הצדדים יגישו את העדויות הראשיות שלהם ושל עדיהם בתצהירים, בצירוף כל המסמכים שברצונם להסתמך עליהם.

4. העתקי התצהירים והמסמכים יועברו ישירות לצד השני.

5. על התובע להגיש התצהירים כאמור עד ליום 30.11.2015 והנתבעת תוך 60 ימים מקבלת תצהירי התובע.

מטעמי יעילות ההליך, יגיש כל צד למזכירות בית הדין עותק של תצהיריו, לרבות הנספחים (ממוספרים ומדוגלנים) 14 יום לפני מועד ההוכחות.

6. לא יוגשו תצהירי התובע במועד, תימחק התובענה עפ"י תקנה 44 (3) לתקנות בית הדין לעבודה [סדרי דין] תשנ"ב-1991 ללא התראה נוספת.
לא יוגשו תצהירי הנתבעת במועד, תחשב הנתבעת כמי שאין בדעת ה להגיש ראיות.

7. סירב עד לאמת דבריו בתצהיר, או שלא עלה בידי צד לבוא עימו בדברים יגיש אותו צד למזכירות בית הדין בקשה להזמנת אותו עד שיעיד בפני בית הדין במועד ישיבת ההוכחות. בבקשה האמורה יפורטו הסיבות בגינן מבוקש להעיד עדים שלא בתצהיר, מהות העדות והרלוונטיות שלה להליך. הבקשה תוגש לא יאוחר ממועד הגשת תצהירי הצד המבקש.

8. ימי הפגרה יבוא במניין הימים.

9. לעיון תצהירי התביעה ביום 1.12.2015

ניתנה היום, כ"ד אלול תשע"ה, (08 ספטמבר 2015), בהעדר הצדדים ותישלח אליהם.


מעורבים
תובע: יצחק אליהו
נתבע: וירטואל אקסטנשין בע"מ
שופט :
עורכי דין: