ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין משטרת ימ"ר גליל נגד אסף ארליך :

לפני כבוד ה שופט וויליאם חאמד
המבקשת:
משטרת ימ"ר גליל

נגד

החשוד:
אסף ארליך


נוכחים:
ב"כ המבקשת – רס"מ שאהר פראן
החשוד – הובא
הסנגור – עו"ד דורון נוי

פרוטוקול

נציג המבקשת:
החשוד נעצר בבית. חוזר על הבקשה. מגיש דו"ח סודי. החשוד לא שיתף פעולה בחקירה. בשלב זה לא אוכל לעשות הפרדה בינו לבין החשוד האחר. צריך לחקור את החשוד. חומר החקירה הנוסף קושר את החשוד למיוחס לו ולעובדה שהיה שותף מלא. שני החשודים היו בדירה. החשוד הקודם, שמעצרו הוארך, מסר גרסה לגבי מי היה בדירה. בשלב הזה אני לא יכול להפריד בין שני החשודים.

הסנגור:
אני מבקש לאבחן את עניינו של חשוד זה מעניינם של שאר החשודים. החשוד הזה הוא קרוב משפחה של אסבן. לא מדובר בדיה שמבוצעים בה פשעים. החשוד בסה"כ בא לבקר את קרוב משפחתו. חומר החקירה דל לגביו. אבקש לשחררו.


החלטה
לאחר שעיינתי בתיק החקירה, שוכנעתי כי קיים חשד סביר לכך כי החשוד ביצע את העבירות המיוחסות לו.

אין מחלוקת כי חשוד זה לא היה אחד הנוסעים ברכב בו נתפסו הסמים, אלא ששהה באותו מועד ובאותה עת בדירה יחד עם אחר. אציין, כי מעצרו של האחר הוארך היום עד ליום 13/9/15, וזאת לאחר שמצאתי כי קיימת תשתית ראיה לקיומו של חשד סביר כי האחר היה שותף להחזקת הסמים.

קיימות ראיות ללמד על זיקתו של החשוד שבפניי לביצוע העבירות הנ"ל, אם כי הן בעוצמה נמוכה ועניינן ראיות נסיבתיות ולכן יש מקום לאבחן את עניינו מעניינם של שאר המעורבים, שעה כל חלקו של חשוד זה מסתכם בתיאור בעמ' 2 לדו"ח הסודי שהוגש היום, ולכן על ביהמ"ש לפקח על התפתחות החקירה בעניינו.

אני מורה על הארכת מעצרו עד ליום 11/9/15 שעה 13:00.

החלטה זו מהווה צו מעצר.

ניתנה והודעה היום כ"ד אלול תשע"ה, 08/09/2015 במעמד הנוכחים.

וויליאם חאמד , שופט

הוקלד ע"י: ענת ויצמן-אמזלג

הוקלד על ידי רונית בן שושן


מעורבים
תובע: משטרת ימ"ר גליל
נתבע: אסף ארליך
שופט :
עורכי דין: