ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין גיל דניאל צוקרמן נגד דוד גרוטס :

בפני כבוד ה שופט אמיר סלאמה

תובע

גיל דניאל צוקרמן

נגד

נתבעים

1.דוד גרוטס
2.רונית גרוטס-אפט

פסק דין

1. פסק דין זה ניתן לפי סעיף 79א(א) לחוק בתי המשפט, התשמ"ד-1984.

2. המדובר בתביעה כספית על סך 27,918 ₪, אשר ביסודה שירותי הסעדה ("קייטרינג") שסיפק התובע לנתבעים, באירוע בת במצווה שערכו האחרונים לבתם ביום 17.5.14.

3. לטענת התובע, הנתבעים לא שילמו לו מאומה, חרף העובדה שהוא סיפק להם את השירות עליו סוכם. התובע אישר כי אכן היו באירוע מספר תקלות ביחס לשירות שסיפק, בגינן אף הציע לנתבעים הנחה, אך בסופו של יום הנתבעים לא הביעו נכונות לתשלום סכום סביר.

4. הנתבעים טוענים כי נפלו ליקויים קשים בשירות שסופק ע"י התובע, דבר שהפך את האירוע לכישלון חרוץ. הנתבעים סבורים כי הם זכאים לפיצוי ממשי, לרבות בגין עוגמת הנפש שנגרמה להם כתוצאה מכישלון האירוע.

5. במהלך הדיון שהתקיים ביום 7.9.15 שמעתי את הצדדים. בתום הדיון הסכימו הצדדים למתן פסק דין על דרך הפשרה, לפי סעיף 79א לחוק בתי המשפט, וזאת לאחר שהוסברה להם מהות ההליך ומשמעותו. הסכמת הצדדים היתה שיינתן פסק דין כאמור, במסגר תו ייפסק לתובע פיצוי בטווח שבין 10,000 ₪ ל- 20,000 ₪.

6. לאחר שעיינתי בכתבי הטענות, שמעתי את הצדדים, ושקלתי את טענותיהם, אני מחייב את הנתבעים לשלם לתובע סך של 13,000 ₪. הסכום ישולם בתוך 30 ימים, אחרת יישא הפרשי הצמדה וריבית עד מועד התשלום בפועל.

המזכירות תעביר את פסק הדין לצדדים ותפעל לסגירת התיק.

ניתן היום, כ"ד אלול תשע"ה, 08 ספטמבר 2015, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: גיל דניאל צוקרמן
נתבע: דוד גרוטס
שופט :
עורכי דין: