ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מ. סעדון בע"מ נגד מנרב הנדסה ובנין בע"מ :

בפני כבוד ה שופט דוד גדעוני

התובעת

מ. סעדון בע"מ

נגד

הנתבעת

מנרב הנדסה ובנין בע"מ

פסק דין

הצדדים בתיק זה, הסכימו והסמיכו את בית המשפט לפסוק בתובענה דנן על פי שיקול דעתו, לפי סעיף 79א לחוק בתי המשפט [נוסח משולב] התשמ"ד- 1984, ללא נימוקים, על יסוד כל החומרים שבתיק ולאחר שמיעת דברי הצדדים בקצרה.

פסק דין זה ניתן בהשלמה לפסק הדין החלקי מיום 24.3.15.

עיינתי בכלל המסמכים בתיק בית המשפט. בחנתי את ההסכם שנעשה בין הצדדים לכתחילה כמו גם את הסכם הפשרה שנעשה ביום 3.9.13. נתתי דעתי לסכומים שנותרו במחלוקת לאחר שניתן פסק הדין החלקי ביחס לסכום שלא היה שנוי במחלוקת. בחנתי את האסכתאות שהוצגו ביחס לכל אחד מרכיבי הסכומים שנותרו במחלוקת.שקלתי את דברי הצדדים ואת כלל טענות באי כוחם כפי שהועלו גם בדיון היום.

על יסוד התמונה הכוללת שהובאה לפני בית המשפט אני מורה כי על הנתבעת לשלם לתובעת, בנוסף לסכום שנפסק במסגרת פסק הדין החלקי, סך של 20,000 ₪.

כמו כן תישא הנתבעת בהוצאות התובעת ובשכר טרחת עורכי דינה בסכום כולל של 9,000 ₪. לעניין זה הבאתי בחשבון את הסכום הכולל שנפסק לטובת התובעת (בפסק הדין החלקי ובפסק דין זה), את העובדה שהתובעת נדרשה להגיש תביעה גם בגין הסכום שלא היה שנוי במחלוקת, אך גם השלב והאופן שבו הסתיימו ההליכים ואת ההיקף המצומצם יחסית של העבודה שנדרשה בגדרם, בין היתר נוכח הסכמת הנתבעת לתשלום כפי שעלתה מבקשתה למתן רשות להתגונן.

החזר אגרה לתובעת – בהתאם לתקנות.

המזכירות תמציא לצדדים באמצעות הפקס.

ניתן היום, כ"ג אלול תשע"ה, 07 ספטמבר 2015, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: מ. סעדון בע"מ
נתבע: מנרב הנדסה ובנין בע"מ
שופט :
עורכי דין: