ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל נגד חיים ברנס :

בפני כבוד השופטת תרצה שחם קינן

11352-09-15

המבקשת
מדינת ישראל

נגד

המשיב
חיים ברנס (עציר)


נוכחים:
ב"כ המבקשת עו"ד גנץ
ב"כ המשיב עוה"ד אייל בסרגליק ואיתי כהן
המשיב התייצב

פרוטוקול

עו"ד בסרגליק: המשיב שוחרר למעצר בית בפיקוח. היום היה דיון בבקשה לצו למניעת הטרדה מאיימת וניתן צו הדדי. במהלך הדיון הצגתי התקשרויות שהמתלוננת ממשיכה להתקשר גם בעת מעצרו. אני מסכים לקיומן של ראיות לכאורה לצורך הדיון היום. בנסיבות האלה אני סבור שדי בצו הרחקה. למתלוננת עבר פלילי בקשר עם בן זוג. א ני מבקש הרחקה ופיקוח מעצר. נחתמו ערבויות בתיק. הוא נחבל בידו כתוצאה מתקיפה שתקפה אותו המתלוננת. אני מפנה לדברי המתלוננת מהדיון שנערך היום בביהמ"ש למשפחה.

עו"ד גנץ: אני לא מכיר את התיק שכן הוגש התיק רק היום. באשר לראיות לכאורה עולה איזה שהוא קשר שעלה על שרטון וזה כלל גם אלימות כמפורט באישום הראשון והתנהגות אובססיבית. אני מפנה לאישום השני ועולה שיש אובססיביות מסוימת והאישום השלישי הצטרף לענין שלא מדובר באפיזודה חולפת אלא דפוס התנהלות זוגית לקויה ויש בה מסוכנות שכן גלשה לפסים אלימים. הם מבקשים את המשך צינון היחסים. הבקשה היא סבירה בהחלט ונבקש לקבל בקשתינו ולהורות על המשך מעצרו. לא ניתן בלי תסקיר להקל בתנאים כאלה.

עו"ד בסרגליק: אני מסכים לתשתית ראייתית. כשאני שומע את הערות ביהמ"ש אני מבקש לאפשר למשיב לצאת בליווי המפקחת משעות הבוקר ועד שעה 16:00.

המשיב: אני מבצע עבודות שיפוץ ברחוב סרלין 11 תל אביב. מבקש לאפשר לי להשלים אותן.

עו"ד גנץ: אני כמובן מתנגד. המשיב עצור ואין מקום בשלב זה מבלי לקבל תסקיר שירות המבחן לאפשר לו לצאת את ביתו.


החלטה

נגד המשיב הוגש כתב אישום המייחס לו עבירות של איומים, תקיפת בת זוג, פגיעה בפרטיות ב- 3 מקרים שונים. המשיב שוחרר בתנאי שישהה במעצר בית.

בדיון היום ביקש המשיב לאפשר לו לצאת את ביתו על מנת שיוכל לסיים עבודות שיפוץ בהן החל.

ב"כ המשיב הציג לעיוני פרוטוקול דיון בתיק ה"ט 13-09-15. במהלכו הוסכם בין הצדדים על מתן צו הדדי לפיו נאסר על שני הצדדים ליצור קשר האחד עם השני.

לאחר שעיינתי בבקשה ושמעתי את הצדדים, אני סבורה כי ניתן לאפשר למשיב לסיים את ביצוע השיפוצים כשהוא בפיקוח צמוד של הערבה – אסתר הדס ברנס.

אשר על כן אני מחילה את תנאי השחרור כפי שנקבעו בתיק מ"י 13-09-15 על תיק זה. עם זאת יותר למשיב לצאת את ביתו בימים 8.9.2015, 9.9.15 ו-10.9.2015 בין השעות 08:00-15:00 בפיקוחה הצמוד של הערבה גב' אסתר הדס ברנס. ביום 11.9.2015 יהיה המשיב רשאי לצאת בפיקוחה של הערבה בין השעות 08:00-14:00.
נדחה לדיון בשאלת קיום ראיות לכאורה ליום 16.9.2015 שעה 12:30.

כמו כן נקבע לדיון בתיק העיקרי ליום 19.10.2015 שעה 08:30 בפני כבוד השופטת בן-ארי.

למען הסר ספק – הערבויות שהומצאו בתיק מ"י 13-09-15 ישמשו כערבויות בתיק זה.

ניתנה והודעה היום כ"ג אלול תשע"ה, 07/09/2015 במעמד הנוכחים.

תרצה שחם קינן , שופטת

קלדנית: ח.ש.


מעורבים
תובע: מדינת ישראל
נתבע: חיים ברנס
שופט :
עורכי דין: