ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ע"י ב"כ עוה"ד סויטאת נגד ע"י ב" כ עוה"ד רן ניסים :

ב"ל - 6876-02-14
01 ספטמבר 2015
לפני: כבוד הנשיא אלכס קוגן

התובע: נתן סימנדוייב
ע"י ב"כ עוה"ד סויטאת – מינוי מטעם הלשכה לסיוע משפטי

-
הנתבע: המוסד לביטוח לאומי
ע"י ב" כ עוה"ד רן ניסים

החלטה

1. בהחלטה מיום 04.05.15 הוכר אירוע תקיפה/דקירה שאירע לתובע ביום 31.08.13 כ"תאונת עבודה".

2. ביום 09.07.15 ניתנה חוות דעתו של פרופ' רפאל אדר – מומחה כלי דם וכירורגיה כללית שהתייחס לפגיעות הכירורגיות ולצלקות, אלא שמחוות דעתו גם עולה היתכנות לפגיעה ו/או פגיעות אורטופדיות כתוצאה מאותה תאונת עבודה.

לדעתו של פרופ' אדר בכדי לקבוע את הפגיעות האורטופדיות שנגרמו לתובע כתוצאה מאותה תאונת עבודה, יש צורך להזמין את החומר החסר מהמרפאה האורטופדית של ביה"ח נהריה ואת המעקב של האורטופדיה, פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק מקופת חולים.

3. זהו תפקידו של ב"כ הנתבע לדאוג לזימון מלוא התיקים הרפואיים של התובע על אחת כמה וכמה בתיק זה בו מיוצג התובע על ידי עורך דין מטעם הלשכה לסיוע משפטי. יש להצטער על כך שעד היום לא מצא ב"כ הנתבע לנכון לזמן את כל התיקים הרפואיים של התובע.

4. עד ליום 07.09.15 ידאג ב"כ הנתבע לזמן לתיק בית הדין את כל התיקים הרפואיים החסרים בתחום האורטופדי, כאמור בחוות דעתו של פרופ' אדר או לחילופין במידה ומסמכים רפואיים אלו קיימים בתיק המצוי בידי ב"כ הנתבע, יומצאו ישירות לתיק בית הדין.

5. לאחר שיגיעו מלוא התיקים הרפואיים לתיק בית הדין, ימונה מומחה יועץ רפואי מטעם בית הדין בתחום האורטופדי, הכל כאמור בחוות דעתו של פרופ' אדר.

ניתנה היום, י"ז אלול תשע"ה, 01 ספטמבר 2015, בהעדר הצדדים ותישלח אליהם.


מעורבים
תובע: ע"י ב"כ עוה"ד סויטאת
נתבע: ע"י ב" כ עוה"ד רן ניסים
שופט :
עורכי דין: