ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין וולף מייזלס נגד א. דורי בניה בע"מ :


בפני כבוד השופטת נועה גרוסמן, סגנית נשיא

מבקש/תובע

וולף(זאב) מייזלס
ע"י ב"כ עוה"ד שפטר

נגד

משיבים/נתבעים

1.א. דורי בניה בע"מ
2.אפריקה ישראל מגורים בע"מ
3.שיינפלד יזום והשקעות בע"מ
4.ארדיה דניאל אלג'נדו מיירלס

החלטה

לאחר עיון בבקשה ובנספחיה:

ניתן בזאת צו מניעה ארעי כמבוקש, האוסר על המשיבים או מי מהם לבצע עבודות בדירת המשיב 4 בבניין ברחוב הרב קוק 7 בירושלים, הידועה כחלק מחלקה 96 בגוש 30050, המצויה מעל דירת המבקש, וזאת עד להחלטה אחרת.

צו זה יפקע במידה ולא יומצאו הערבויות הבאות תוך יומיים (שני ימים) מהיום:

התחייבות עצמית של המבקש ללא הגבלה בסכום להבטחת פיצוי המשיב/ים על כל נזק שייגרם למשיב/ים כתוצאה ממתן הצו, אם יבוטל או יפקע הצו ו/או ייקבע שלא היה מקום לבקשו ו/או תיפסק התובענה.
ערבות צד שלישי, מוגבלת עד לסך 20,000 ש"ח להבטחת פיצוי המשיב/ים על כל נזק שייגרם למשיב/ים כתוצאה ממתן הצו, אם יבוטל או יפקע הצו ו/או ייקבע שלא היה מקום לבקשו ו/או תיפסק התובענה.
פיקדון כספי על סך 10,000 ₪ במזומן או בערבות בנקאית צמודה למדד הידוע היום, כעירבון להבטחת פיצוי המשיבים או מי מהם, על כל נזק שייגרם למשיבים כתוצאה ממתן הצו אם יבוטל או יפקע הצו ו/או ייקבע שלא היה מקום לבקשו ו/או תיפסק הובענה.

הדיון במעמד שני הצדדים יקבע ע"י המזכירות.

המשיבים כבר חויבו להגיש תגובה לבקשה מס' 1 בתיק זה, בהחלטת כבוד השופט הרמלין מיום 19.8.15. לאחר שתוגש התגוןבה , יקבע התיק לדיון בבקשה במעצמד הצדדים, לפי יומן המזכירות.

המבקש יודיע למשיב/ים על החלטה זו וימסור להם העתק ממנה יחד עם כל מסמכי הבקשה והעתק כתב הערבות, במסירה אישית לכל המאוחר תוך יומיים (שני ימים) מהיום.

ניתנה היום, י"ז אלול תשע"ה, 01 ספטמבר 2015, בהעדר הצדדים.

נועה גרוסמן, שופטת
סגנית נשיא


מעורבים
תובע: וולף מייזלס
נתבע: א. דורי בניה בע"מ
שופט :
עורכי דין: