ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין צבי רן רזניק נגד יחיאל לוי :

בפני כבוד ה שופטת עדנה יוסף-קוזין

מבקש

צבי רן רזניק

נ ג ד

משיב

יחיאל לוי

החלטה

1. המבקש והמשיב מתגוררים בשכנות בבתים פרטיים סמוכים.

2. בין הצדדים שוררת מתיחות על רקע עבודות בניה המבוצעות על ידי המשיב בשטח ביתו ובניה בקו אפס. בין הצדדים התנהלו, בעניין עבודות הבניה המבוצעות על ידי המשיב הליכים משפטיים ובכלל זה בת"א 12212-12-14.

3. המבקש טען כי המשיב ביקש ממנו אישור להכניס פועלים לשטח ביתו של המבקש על מנת שיוכלו לטייח את הקיר הפונה לבית המבקש. לדבריו, הוא סירב לבקשה והודיע שאינו מסכים כי פועלים יעמדו על גדר הבית. לטענת המבקש עובדים של המשיב נכנסו ללא רשות לשטח ביתו וגם עמדו על גדר הבית.

4. לטענת המשיב, מאחר שהמבקש סירב לאפשר לו שימוש בחצרו לצורך הבניה, הוא מבצע את הבניה באמצעות פיגום תלוי. לדבריו, בין הקיר לבין החומה המפרידה בין שני הנכסים, ישנו מרווח אותו יש לסגור במסגרת עבודות הבניה ועל מנת לבצע עבודה זו, הוא ו/או עובדיו צריכים לעלות על ה גדר. לטענתו, לא הוא ולא עובדיו, נכנסו למקרקעין של המבקש. המשיב טען עוד כי לצורך סיום העבודות דרוש לו שימוש של מספר ימים בלבד בגדר המפרידה.

5. בהתחשב בכך שהדיון בהליך זה הינו לכאורי בלבד, מחד, על מנת להרגיע את המתיחות השוררת בין הצדדים, נאסר על המשיב או מי מעובדיו להיכנס למקרקעין של המבקש. מן העבר השני, על מנת שלא למנוע מהמשיב להשלים את עבודות הבניה , המשיב ועובדיו רשאים לעשות שימוש בגדר המפרידה בין שני הנכסים לצורך השלמת עבודות הבניה ולמטרה זו בלבד.

6. תוקף הצו לפי החלטה זו הוא עד 21.10.15.

המזכירות תמציא את ההחלטה לצדדים.

ניתנה היום, י"א אב תשע"ה, 27 יולי 2015, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: צבי רן רזניק
נתבע: יחיאל לוי
שופט :
עורכי דין: