ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אלבר ציי רכב בע"מ נגד משה אברהם איזנשטט :

בפני כבוד הרשמת הבכירה כרמית חדד

התובעת:
אלבר ציי רכב (ר.צ.) בע"מ

נגד

הנתבע:
משה אברהם איזנשטט

פסק דין

הצדדים בתיק אזרחי זה הסכימו והסמיכו את בית המשפט לפסוק בתובענה דנן על פי שיקול דעתו, לפי סעיף 79א לחוק בתי המשפט [נוסח משולב], התשמ"ד – 1984, ללא נימוקים בסכום שבין 8,000 ש"ל לבין 10,000 ₪.

עיינתי בכל החומר שהוגש על ידי הצדדים לתיק בית המשפט וכן שמעתי טיעוני הצדדים ועיינתי בסיכומי באי כוחם. על יסוד כל החומר שבפני, ולאחר שהבאתי בחשבון טענותיהם של הצדדים האחד כנגד השני ושקלתי הדברים אלו מול אלו, אני מורה כי הנתבע ישלם לתובעת הסך של 12,000 ₪.

על פי הסכמת הצדדים בדיון מיום 09.06.2015 ישולם הסך האמור ב – 12 תשלומים שווים ורצופים בסך של 1,000 ₪ כל אחד בדרך שנקבעה לכך במסגרת ההסכמה כאמור. התשלום הראשון ישולם עד ליום 10.09.2015. יתר התשלומים ישולמו עד לכל 10 לחודש העוקב.

כאמור, פסק הדין ניתן ללא נימוקים. כך הסכימו הצדדים מראש, וזוהי גם הדרך הנכונה בפסיקה על פי סעיף 79א לחוק הנ"ל, הן על מנת שפסק הדין יהיה סופי ויסיים הסכסוך בין הצדדים, הן על מנת לקצר את זמן מתן פסק הדין והן על מנת לחסוך בהוצאות גבוהות.

למען הסר ספק אוסיף עוד, כי הואיל ופסק דין זה ניתן לפי סעיף 79א כאמור, הרי שאין בו משום קביעת ממצאים ולא קביעות בעניין מהימנות. זהו עוד אחד היתרונות שישנם למתן פסק דין זה. יפה עשו הצדדים שהסכימו לסיים המחלוקת ביניהם בדרך זו.

ניתנה היום, ו' אב תשע"ה, 22 יולי 2015, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: אלבר ציי רכב בע"מ
נתבע: משה אברהם איזנשטט
שופט :
עורכי דין: