ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל נגד טטיאנה רדוב :

בפני כבוד השופט אביחי דורון

30729-07-15

המבקשת
מדינת ישראל

נגד

המשיבה
טטיאנה רדוב (עציר)


נוכחים:
ב"כ המבקשת עו"ד עדי חביב
ב"כ המשיבה עו"ד סקיס
המשיבה הובאה באמצעות שב"ס

פרוטוקול

ב"כ המשיבה: ראשית לשאלה המתבקשת בדבר קיומה של תשתית ראייתית לכאורית, אנו מכירים בקיומה של תשתית ראייתית לכאורית. אבקש להעיר כי המתלונן אף הוא נחקר באזהרה על תקיפת המשיבה. מוסכם ששניהם היו שיכורים. אין תיעוד רפואי בתיק. מוסכם כי המתלונן קיבל טיפול ממד"א שהוזמן למקום וברח מבית החולים. ניסינו בכל כוחנו לאתר חלופה, הטלפון של המשיבה אינו ברשותה והוא נעול, טרם הצלחתי להגיע לשתי חברות שהמשיבה ציינה את שמן ואני עדיין צריך פרטים נוספים בשביל לנסות לאתר אותן. סברתי שבהינתן הנסיבות הכלליות של התיק, אפשר לשחרר את המשיבה בתנאים שייקבעו כבר עכשיו על ידי בית המשפט אך נוכח הערות בית המשפט אבקש ארכה קצרה על מנת לאתר אפשרות פיקוח ומגורים שונים מביתה של המשיבה על ידי צדדי ג'.
המתלונן מאוד מעוניין בשיבתה של המשיבה לביתם המשותף.

ב"כ המבקשת: אצור קשר עם המתלונן, אני מודעת לכך שהדברים אינם זהים לחזרתה של אישה מתלונתה על אלימות בן זוגה, יש בתיק נסיבות בעייתיות. יש סכסוך בין בני הזוג בגינו בוצעה העבירה וגם לגבי זה אדבר עם המתלונן תוך שאבחן את מידת המסוכנות המיוחסת למשיבה ביחס לאפשרות לשחררה.

ב"כ המשיבה: הקראתי למשיבה את כתב האישום, היא הבינה אותו, ותשיב עליו למותב שידון בתיק העיקרי.


החלטה

דומני שטרם בשלו התנאים להחלטה בדבר מעצרה או שחרורה של המשיבה, בין היתר מכיוון שלא ניתן לבחון חלופה שלא הוצעה לבית המשפט ואת מידתה מול העבירות המיוחסות למשיבה.

הדיון יידחה על מנת לאפשר לב"כ המשיבה לאתר חלופה רצינית למעצרה של המשיבה. גם המבקשת תנצל זמן זה על מנת לשוחח עם המתלונן בתיק ולגבש עמדה ביחס לאפשרות שחרורה של המשיבה.

המשיבה תיעצר עד החלטה אחרת ותובא לדיון ביום 2.8.15 בשעה 09:00.

יש לאפשר למשיבה 3 שיחות טלפון על חשבון המדינה להסדרת הערבויות.

מובהר למשיבה כי אסור לה ליצור קשר עם המתלונן.

המשיבה תובא לדיון באמצעות שב"ס.

ניתנה והודעה היום ו' אב תשע"ה, 22/07/2015 במעמד הנוכחים.

אביחי דורון , שופט


מעורבים
תובע: מדינת ישראל
נתבע: טטיאנה רדוב
שופט :
עורכי דין: