ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין בועז חריף נגד חופש נופש :

בפני כבוד השופטת ריבה שרון

התובע:

בועז חריף
נגד
הנתבעת:
חופש נופש- מועדון ספורט פרדסיה בע"מ

החלטה

  1. צר לי עד מאוד על האמור בהודעת בכ"ת. תם קדם המשפט. התיק נקבע לשמיעת הראיות עד גמר ולסיכומים בע"פ- ככל שהדבר יתאפשר לבית המשפט, ביום 16/2/16 בשעה 11:30.
  2. תם שלב הגשת ראיות הצדדים. מסמך אשר לא הוגש במועד, לא ניתן יהא להגישו אלא בכפוף לאישור בית המשפט, שישקול זאת רק לאחר בקשה מנומקת, הנתמכת בתצהיר.
  3. הודעה בדבר התנגדות לחלקים בתצהירים ו/או להגשתם וסימונם כראייה של מסמכים הנכללים בתיק המוצגים שהוגשו- תוגש בתוך 14 יום מהיום, אחרת- לא תישמע. מומלץ להגיע מראש להסכמות בדבר הגשת מסמכים, גם אם בסייגים כמקובל. התנגדות מאוחרת עלולה להדחות ו/או להביא להטלת הוצאות עקב הימשכות הדיון.
  4. הצדדים ייערכו לחקירות קצרות ביותר של העדים, עד 15 דקות לעד , 30 דקות לבעל דין. וכן יצטיידו בסמכויות מלאות לסיום התיק בפשרה - לפני שמיעת הראיות או אחריה.
  5. כל מצהיר יתייצב לדיון. הצדדים יגישו- לא יאוחר מיום 1/7/15-בקשה לזימון עדים, זימונו של עד שאינו מומחה או בע"ד, מותנה בהפקדת הסך של 450 ₪ לכל עד ומראש בקופת בית המשפט. זימונו של עד המתבקש להמציא תעצ/מסמכים ואינו נדרש להתייצב- אינו מחויב בהפקדה אך יש לכתוב זאת בהזמנה, תוך ציון המועד שעד אליו עליו ליתן את התעצ/מסמכים. זימון וחקירת מומחה שאינו רפואי או רופא שאינו מומחה- מותנית בהפקדת הסך של 1,000 ₪ בתוספת מע"מ כחוק. זימון או חקירת מומחה רפואי- כפופה להפקדת הסך של 2,500 ₪ בתוספת מע"מ כחוק. בהעדר הפקדות- העדים לא יזומנו.בהעדר הפקדות- העדים לא יזומנו.

פטור מהפקדת שכר עדות, כפוף לאישור בכתב מהעד, כי ענין זה הוסדר מולו ישירות וכי אין צורך בהפקדה כספית. ההזמנות תלקחנה גם למסירה אישית ידנית וכדין.
6. הדיון לא ידחה בגין אי התייצבות של עד מסיבה שלא תתקבל על דעתו של בית המשפט, תצהירו של עד שלא יתייצב יוצא מהתיק, גם אם מדובר בתצהירו של בעל דין.
7. פגרות בתי המשפט תבואנה במנין הימים והמועדים שנקבעו בהחלטתי.
8. מומלץ לצדדים לשוב ולבוא בדברים ולנסות ולייתר את ההתדיינות בנסיבותיו של תיק זה ולכל הפחות להגיע להסכמות דיוניות שתקצרנה את משך ההתדיינות או תקלנה עליה.

ניתנה היום, כ"א סיוון תשע"ה, 08 יוני 2015, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: בועז חריף
נתבע: חופש נופש
שופט :
עורכי דין: