ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עמרי משעלי נגד ניצה קרוננפלד :

בפני כבוד השופטת לובנה שלאעטה חלאילה
התובעים

  1. עמרי משעלי (מתלונן)
  2. מורן משעלי (מתלונן)

נגד
הנתבעת
ניצה קרוננפלד ת.ז. XXXXX402

נוכחים:
התובעים בעצמם
הנתבעת בעצמה

פרוטוקול

התובע מס' 1 מוזהר לומר את האמת:
אנחנו תובעים סך של 3,500 ₪ שזה חצי חודש שכירות, עגמת נפש והתעסקות בנושא התביעה.
גרנו בדירה שכורה 6 שנים, המקום הזה היה הבית שלנו. לאורך כל התקופה קיבלנו יחס עסקי. היו מחדלים בדירה, אשתי התחשמלה בזמן שהיתה בהריון, היתה דליפת גז, פנינו אליה. החלטנו שאנחנו רוצים לעזוב את הדירה, ניסינו לתפוס את בעלת הדירה. לא תפסנו אותה, היא היתה בחו"ל. כשחזרה יצרה איתנו קשר. סיכמנו איתה על מועד היציאה שלנו. כל שיחה שהיתה לנו איתה הסכימה עם הדרישה שלנו, לא סתרה את החודש וחצי שביקשנו של החזר וביקשה שנסמוך עליה ולסגירת הדבר לאחר שנצא משם.
התביעה מתייחסת למחצית חודש יולי.
בתחילת התביעה דיברנו על חודש אוגוסט, חצי חודש יולי ושיק בטחון. חודש אוגוסט בסופו של יום קיבלנו החזר וגם שיק ביטחון קיבלנו. היום אנחנו מבקשים את מחצית שכירות חודש יולי, הוצאות ועגמת נפש.
היציאה שלנו בדירה ב- 15/7 היתה במצב שלא היה נוח לנו. הייתי 32 יום במילואים, ואם היתה לנו אפשרות לצאת ב- 1/8 היה יותר נוח.

הנתבעת מוזהרת לומר את האמת:
למעשה אני לא חושבת שדובר על כסף בכלל, באותה שיחה שדיברנו על כך. אני באמת הייתי בחו"ל, הם הודיעו שהם יעזבו כי מצאו מקום אחר. לפני שהם נכנסו הם נתנו שיק לחודש האחרון. הם היו צריכים לעזוב בסוף אוגוסט. היתה קצת אי הבנה בקשר לשיק הזה. באותה שיחה לא דובר על כסף בכלל.
לשאלת ביהמ"ש, מדוע בפעם הראשונה דובר על שכירות של החודשים יולי אוגוסט, אני משיבה אחרי שהם עזבו. הם פנו ואמרו שהתובעת נאלצה לפנות את הדירה לבד בגלל צוק איתן.
דמי השכירות החודשיים היו 2,450 ₪.
לשאלת ביהמ"ש למה הסכמתי להחזיר את השיק של חודש אוגוסט, אני משיבה שהיתה אי הבנה לגבי השיק שהיה בטחון מראש. 6 שנים כבר לא עקבתי אם כן נמשך ההסדר הזה.
השכרתי את הדירה מה- 1/8.
מלבד זה שאני חשה שהם נהגו בי מאד לא ביושר, הם התייחסו אלי כמחזיקה של בית המלון שלהם. כל דבר, כל רגע, 6 שנים, בלי סוף בהטרדות בצורה של נדנוד, בצורה לא מכובדת כל השנים. כשהם אמרו שהם רוצים לצאת, אמרתי להם עם ברכת הדרך, צאו.

הצדדים
בשלב זה, ובהמלצת בימ"ש, מודיעים הצדדים כי מבלי להודות ומבלי לוותר על כל טענה שבפיו של כל אחד מן הצדדים, הגיעו הצדדים להסכם פשרה לפיו תשלם הנתבעת לתובעים סכום של 500 ₪ לסילוק מלא וסופי של התביעה.

התשלום יבוצע בתוך 30 יום מהיום.
הצדדים מבקשים ליתן להסכם הפשרה דלעיל תוקף של פסק דין.


פסק דין

אני מאשרת את הסכמת הצדדים ונותנת בזה תוקף של פסק דין להסכם הפשרה אליו הגיעו.

ניתן והודע היום י"ז אייר תשע"ה, 06/05/2015 במעמד הנוכחים.

לובנה שלאעטה חלאילה , שופטת


מעורבים
תובע: עמרי משעלי
נתבע: ניצה קרוננפלד
שופט :
עורכי דין: