ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין גילה אברהמי נגד משרד החינוך :

פסק-דין בתיק בג"ץ 4761/02

בפני: כבוד השופטת ט' שטרסברג-כהן

כבוד השופטת ד' ביניש

כבוד השופט א' גרוניס

העותר:
גילה אברהמי

נ ג ד

המשיבים:
1. משרד החינוך

2. נציבות שירות המדינה

3. בית הדין הארצי לעבודה

בשם העותרת:
בעצמה

בבית המשפט העליון בשבתו כבית המשפט הגבוה לצדק

פסק-דין

השופטת ט' שטרסברג-כהן:

1. זוהי עתירה שהוגשה על-ידי עותרת שאינה מיוצגת. בעתירתה מלינה העותרת כנגד המשיבים וכנגד גופים אחרים על עוול שנגרם לה לטענתה על ידם במשך שנים. הרקע לעתירה, כעולה מתוכה, הוא פיטורים מעבודתה במשרד החינוך אחרי שנות עבודה רבות, וכלשונה: "פוטרתי ללא הצדקה למרות שהשתתפתי בוועדה רפואית ונתתי 5 מכתבים מפסיכיאטרים שאני בסדר..".

2. העותרת מוסיפה וטוענת כי קופחה והופלתה לרעה בעניין הפנסיה. היא מגישה את עתירתה על קיפוח, על אפליה, התעללות נפשית וגופנית, הסתה, עסקות תרמית, המרדת המשטרה נגדה ופגיעה בכבוד האדם וחירותו. הטענות מופנות גם נגד משטרת ישראל ונגד "הסתדרות המדינה", נגד רופאים, נגד הנציבות ועוד.

3. מאז הגשת העתירה הוגשו על ידי המבקשת מסמכים רבים בהם היא חוזרת על טענותיה בוריאציות שונות. חלקם בכתב יד חלקם בדפוס עם הערות רבות בכתב יד.

4. מן החומר עולה כי העותרת נמצאת במצוקה רבה מה שהביאנו לעיין בכל החומר שהגישה כדי לנסות ולחלץ מן המלל הרב, נושא כלשהו המעמיד עילה לעתירה לבית משפט זה ולא נמצאה לנו כזו. לא זו בלבד שהעתירה והמסמכים הרבים הנלווים לה אינם מגלים עילה להתערבותו של בית משפט זה, אלא שנראה כי בעיותיה וקשייה של העותרת המתבטאים בטענות כוללנית, אינם נושא לעתירה בפני בית משפט זה. יש לקוות שהעותרת תמצא צרי למכאוביה בדרכים אחרות.

5. כל מערכת יחסיה של העותרת עם מעבידיה לשעבר, מקומה בבית הדין לעבודה. ואכן, מתנהל בבית הדין הליך בתביעה שהוגשה על ידי העותרת. ההליך טרם הסתיים. אין בית משפט זה מתערב בהליכי בית הדין לעבודה בעודם בעיצומם.

6. לאור האמור נדחית בזה העתירה על הסף בהיעדר עילה לפניה לבג"ץ.

ניתן היום, כ"ד בחשון תשס"ג (30.10.02).

פ ט

_________________
העתק מתאים למקור 02047610_J08.doc
נוסח זה כפוף לשינויי עריכה וניסוח.
שרה ליפשיץ – מזכירה ראשית

בבית המשפט העליון פועל מרכז מידע, טל' 02-XXXX444 בית המשפט פתוח להערות והצעות: [email protected]
לבתי המשפט אתר באינטרנט: www.court.gov.il


מעורבים
תובע: גילה אברהמי
נתבע: משרד החינוך
שופט :
עורכי דין: