ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין חברת פרטנר תקשורת בע"מ נגד חברת אוטובוסים ירושלים :

בפני כבוד הרשמת בכירה יהלום בלהה

תובעת

חברת פרטנר תקשורת בע"מ

נגד

נתבעת

חברת אוטובוסים ירושלים - רמאללה בע"מ

החלטה

בהסכמת המשיבה, אדון בהתנגדות לביצוע תביעה, כאילו הוגשה במועד.

1. המבקשת טוענת, באמצעות מורשי החתימה מטעמה, כי נציג המשיבה הגיע אל משרדי המבקשת במטרה לשכנע אותה לעבור מחברת פלאפון ולהתקשר בחוזה עם המשיבה. המבקשת טוענת כי מילאה הוראת קבע אז לא חתמה על אף חוזה ולאחר מכן חזרה בה וביטלה את הוראת הקבע. על אף שלא נחתם חוזה, גבתה המשיבה מהמבקשת 850 ₪, שלא הוחזרו למבקשת עד היום, וזאת חרף פניות חוזרות ונשנות אל המשיבה. לאור האמור המבקשת טוענת לקיזוז. עוד נטען כי ההסכם שצורף אינו חתום על ידי מורשי החתימה מטעם המבקשת ואף לא מוטבעת על גבו חותמת המבקשת.

2. הכלל הוא כי בדונו בבקשת רשות להתגונן, בית המשפט אינו צריך להשתכנע שהטענות של המבקש בתצהירו נכונות הן, עליו להניח שיש אמת בדברים ואין לו צורך לבחון את מהימנות הגרסה הנטענת. כך גם אין בודקים את טיב ראיותיו של הנתבע בשלב זה, שכן אין למנוע ממנו להעלות טענה מטעמים של הוכחה בלבד. לאור האמור, ומתוקף סמכותי מכוח הוראת תקנה 205(ג) לתקנות סדר הדין האזרחי, התשמ"ד- 1984 (להלן: "התקנות"), והואיל וטענות המבקשת עשויות להקנות לה הגנה לכאורה מפני התביעה, אני מורה על קבלת ההתנגדות.

3. נוכח סכומה תידון התובענה בסדר דין מהיר.
הצדדים יפעלו להסבת כתבי הטענות בהתאם להוראות פרק ט"ז1 לתקנות.
התובעת תמציא לבית המשפט ולבעלי הדין את המסמכים שיש לצרף לכתב התביעה לפי תקנות 214ג ו- 214ח בתוך 30 יום מהיום, וכן תפרע את הפרשי האגרה אותם עליה לפרוע על פי דין.
הנתבעת תמציא לבית המשפט ולבעלי הדין את המסמכים אותם יש לצרף לכתב ההגנה כמפורט בתקנות 214ג ו- 214ח, וזאת בתוך 45 יום מיום קבלת מסמכי התובעת.
היה והתובעת לא תגיש את המסמכים ולא תפרע את הפרשי האגרה בחלוף המועד שנקצב כאמור, תמחק תביעתה.

ניתנה היום, ה' אדר תשע"ה, 24 פברואר 2015, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: חברת פרטנר תקשורת בע"מ
נתבע: חברת אוטובוסים ירושלים
שופט :
עורכי דין: