ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין כלל חברה לביטוח בע"מ נגד אוסנת חיטרון :

בפני כבוד הרשמת הבכירה נעמה פרס

התובעת

כלל חברה לביטוח בע"מ- הנתבעת שכנגד

נגד

הנתבעים

1.אוסנת חיטרון
2.איי.די.איי בטוח ישיר חברה לביטוח בע"מ-התובעת שכנגד

פסק דין

הצדדים הסמיכו אותי להכריע את הדין בהתאם לסעיף 79א(א) לחוק בתי המשפט [נוסח משולב] התשמ"ד-1984 וזאת לאחר שהוסברה להם המשמעות הנובעת מכך.

לאחר ששמעתי את מר יוסי קאנץ מטעם התובעת ואת גב' אוסנת חיטרון מטעם הנתבעים, עיינתי בהודעות הנהגים, בתמונות הנזקים וביתר הראיות, אני סבורה כי יש לחלק את האחריות לגרם התאונה נשוא תיק זה באופן הבא: גב' חיטרון ב-60% ומר יוסי קאנץ 40%. פועל יוצא מן האמור הוא כדלקמן:
אשר לתביעה העיקרית: אני מחייבת את הנתבעים, באמצעות הנתבעת 2, לשלם לתובעת, סכום של 4,189 ש"ח, צמוד מיום 16.2.14 ועד למועד התשלום המלא בפועל. כן ישלמו הנתבעים לתובעת, באמצעות הנתבעת 2, את אגרת המשפט ששולמה, שכר העד קאנץ כפי שנפסק בדיון ושכר טרחת עורך דין בסכום של 1,500 ₪. הסכום הכולל ישולם תוך 30 יום ממועד קבלת פסק הדין.

אשר לתביעה שכנגד: אני מחייבת את הנתבעת שכנגד לשלם לתובעת שכנגד סך של 1,088 ₪, צמוד מיום 13.8.14 ועד למועד התשלום המלא בפועל. כן תשלם הנתבעת שכנגד לתובעת שכנגד, את אגרת המשפט ששולמה, שכר הגב' מיכל חיטרון כפי שנפסק בדיון ושכר טרחת עורך דין בסכום של 1,500 ₪. הסכום הכולל ישולם תוך 30 יום ממועד קבלת פסק הדין.

ניתן היום, ה' אדר תשע"ה, 24 פברואר 2015, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: כלל חברה לביטוח בע"מ
נתבע: אוסנת חיטרון
שופט :
עורכי דין: