ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין יאסמין אסמאעיל נגד הפניקס חברה לביטוח בע"מ :

בפני כבוד השופט יעקב וגנר, שופט בכיר

תובעים

יאסמין אסמאעיל

נגד

נתבעים

הפניקס חברה לביטוח בע"מ

החלטה

1. בהתאם להוראות תקנה 140 לתקנות סדר הדין האזרחי, התשמ"ד- 1984, הריני מורה על קיום קדם משפט בתיק זה וקובע אותו ליום 1.2.16 בשעה 09:40.

2. בהתאם לתקנה 143 לתקנות הנ"ל הריני מורה לסיים, לא יאוחר מ 90 יום מהיום, את כל הליכי גילוי מסמכים, הצגת שאלונים, הגשת חוות דעת ומסמכים בהסכמה הדדית.

בישיבת ביהמ"ש יגישו הצדדים רשימת עובדות ורשימת פלוגתאות מוסכמות. היה ולא תושג הסכמה יציג כל צד רשימת עובדות ופלוגתאות מטעמו.

3. בקשות מטעם הצדדים תוגשנה לא יאוחר מ 30 יום לאחר סיום ההליכים המקדמיים הנ"ל, או לפני המועד שנקבע לקדם המשפט וההחלטה תינתן ותישלח לצדדים או שהן תידונה במועד קדם המשפט.

4. מאחר ומדובר בתאונה על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה1975-, הרי שבמידה והוגשה בקשה למינוי מומחים והמצב הרפואי התגבש, רשאים הצדדים להגיש בקשה לקביעת מומחה וזהותו של המומחה שימונה.

במקרה של חילוקי דיעות בעניין זה, יגישו הצדדים סיכום קצר שלא יעלה על שני עמודים מודפסים בתיק הבשא למינוי המומחים, וביהמ"ש יתן החלטה בהעדר או יקבע מועד לדיון בבקשה. סיכומי המבקש יוגשו בתוך 15 יום לאחר סיום ההליכים המקדמיים ע"פ סעיף 2. סיכומי המשיב 15 יום לאחר מכן.

5. התיק יובא לעיוני ביום 4.6.15.

ניתנה היום, ה' אדר תשע"ה, 24 פברואר 2015, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: יאסמין אסמאעיל
נתבע: הפניקס חברה לביטוח בע"מ
שופט :
עורכי דין: