ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עסלי בולוס נגד מדינת ישראל :

בפני כבוד השופט יעקב בכר
המבקש
עסלי בולוס

נגד

המשיבה
מדינת ישראל


נוכחים:
ב"כ המבקש – עו"ד עפו שחאדה
ב"כ המשיבה – עו"ד אורית מנדלוביץ'

פרוטוקול

הסנגור:
חוזר על הבקשה ומבקש להוסיף לאחר עיון בחומר הראיות ומעדותו של הנהג המעורב, עולה כי הוא הבחין במבקש שנמצא על הכביש בנתיב הנסיעה שלו שמנסה לבצע פניית פרסה ו/או פנייה שמאלה לצד השני של הכביש ואז פוגע בו. המבקש יצא אומנם מכיוון חנייה לכיוון כביש שמגיע מכיוון ממזרח למערב, נכנס לכביש כדי לפנות שמאלה לחניה של סופר שם ואז הרכב המעורב ראה אותו שמנסה לפנות שמאלה או לבצע פרסה ופגע בו. המבקש לא התפנה לבית חולים. לפי העדויות המעורב ואשתו, אין ציון של נפגעים אחרים למרות שלפי החלטת הקצין ישנם 5 פצועים קל. עברו ביחס לוותק הנהיגה אינו מכביד. נוהג משנת 94', לחובתו 29 הרשעות קודמות. הוא עובד כנגד מפרנס יחיד. זקוק מאוד לרישיון הנהיגה שלו. בעקבות אותה תאונה התברר לי מהחוקר שהוסבר לו שהוא בפסילה מנהלית במשרד הרישוי, שלא ידע עליה. היום הוא נמצא שם, הוא כבר עבר קורס אחד ונאמר לו שצריך לעבור עוד קורס. אבקש להחזיר לו את הרישיון. הוא נשוי + 3.

ב"כ המשיבה:
אני מתנגדת לבקשה. חוזרת על הדברים שנרשמו על ידי הרמת"ג ולאור כך שהסנגור טען לראיות לכאורה אבקש לטעון כי קיימות ראיות לכאורה לעניין רשלנותו של המבקש. הבוחן קבע במסקנותיו כי עקב נהיגתו הרשלנית כאשר יצא מחניה, חסם דרכו של הרכב המעורב וכתוצאה מכך אירעה התאונה בה נפגעו 5 אנשים, כולם בני אותה משפחה. בתיק יש חומר ראיות גם לעניין התיעוד הרפואי וגם בחקירתו של המבקש התיאור אומנם דומה, מתאר כי יצא מחנייה ואז אירעה התאונה. מגישה את חומר החקירה לעיון ביהמ"ש. אבקש לציין כי עברו התעבורתי אינו מכביד ביותר. מה גם שעקב ריבוי עבירות נפסל על ידי משרד הרישוי. עניין זה טרם הוסדר. למעשה, מדובר באדם שהוא פסול לנהיגה וגרם לתאונת דרכים.

הסנגור:
מפנה את ביהמ"ש לעדותו של הנהג המעורב אשר לטענתי מדובר בתאונה שנגרמה ברשלנותו של הנהג המעורב בין אם סטייה או בעקיפה בצומת


החלטה

נדחה למתן החלטה למחר, אשר תישלח לצדדים בפקס.

ניתנה והודעה היום ה' אדר תשע"ה, 24/02/2015 במעמד הנוכחים.

יעקב בכר , שופט


מעורבים
תובע: עסלי בולוס
נתבע: מדינת ישראל
שופט :
עורכי דין: