ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מ.ד. נופי ים השקעות בע"מ נגד ינ :

בתי המשפט

בבית המשפט המחוזי בירושלים

ה"פ 8103/09

לפני:

כבוד השופט יעקב צבן

27/05/2009

בעניין:

1 . מ.ד. נופי ים השקעות בע"מ

2 . משה דני

3 . דני רחל

ע"י עו"ד דוד ששון

המבקשים

נ ג ד

1 . עו"ד יניב פיני

2 . בנק מזרחי טפחות בע"מ

3 . עו"ד מולכו יצחק

4 . כונס הנכסים הרשמי - מחוז י-ם

המשיבים

החלטה

1. המבקשת 1 הינה חברה פרטית שהתקשרה בעסקת תמורות עם חברות מקבוצת חפציבה במקרקעין באזור גבעת אולגה, חדרה. המבקשים 2 ו-3 הם בעלי השליטה במבקשת 1.

בהמרצת פתיחה זו עותרים המבקשים לסעדים הבאים: האחד, כי המבקשים אינם ערבים לחיובי חברת חפציבה חופים בע"מ או כל חברה אחרת מקבוצת חפציבה. השני, לחייב את משיב 1, כונס הנכסים של חופים בע"מ, להעביר מתקבולי הדירות 19.5% לזיכוי חשבון המבקשת. השלישי, לאסור על משיבים 1 ו-2, כונס הנכסים ובנק המזרחי, לחייב את חשבון המבקשת בכל הוצאה הקשורה לפרויקט.

2. לציין, בין כונס הנכסים והמנהל המיוחד הושג הסדר, שהינו כיום הסדר חלוט, הנוגע לדירות שנבנו על המקרקעין. ב"כ המבקשת אמר בדיון, כי הסעדים המבוקשים אינם נוגעים להסדר ואין הוא טוען כנגד ההסדר וכי התובענה נועדה בעיקרה לדון בשאלה מה מהות ההתחייבות של המבקשת כלפי המשיב 2, בנק המזרחי-טפחות.

3. הסעדים המבוקשים אינם ממוקדים ואינם ברורים דים ולפיכך על ב"כ המבקשים להגיש בקשה מתוקנת, בין במסגרת המרצת פתיחה זו ובין במסגרת בקשה למתן הוראות, לייחד ולמקד את הטענות והסעדים וכן להבהיר האם אלה מכוונים גם כלפי הנאמן הזמני (המנהל המיוחד).

בקשה כזאת תוגש לא יאוחר מיום 20.6.2009.

המזכירות תמציא העתקים לב"כ הצדדים.

ניתנה היום, ד' בסיון התשס"ט (27 במאי 2009), בהעדר הצדדים.

יעקב צבן, שופט

קלדנית: מלכה צידון