ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אפרת קוגוט נגד אילנה לנדה :

1

בתי המשפט

בית משפט השלום תל אביב-יפו

בשא204081/09

בפני:

כב' השופטת אגי זהבה – ס. נשיאה

תאריך:

27/05/2009

בעניין:

אפרת קוגוט

המבקשת

נ ג ד

1. אילנה לנדה

2. אילה ש.ר. נכסים וסוכנויות בע"מ

3. כלל חברה לביטוח בע"מ

המשיבות

החלטה

1. לאחר עיון בבקשה למחיקת כתבי הגנה, בתגובה לבקשה, בתשובה לתגובה ובתגובה לתשובה הנני מורה כדלקמן:

א) באשר לעיון במסמכים ספציפיים:

כידוע, לא יינתן צו עיון, אלא אם סבור ביהמ"ש כי קיים הצורך, על מנת לאפשר דיון הוגן או על מנת לחסוך בהוצאות. בעניין זה הנני סבורה כי טופס הצעת הביטוח אשר מהווה חלק מהפוליסה, וכל תיק הפוליסה מס' 4389553570 של הנתבעת 2 ותיק התביעה מס' 28886299 עשויים להיות רלבנטיים לדיון שלפנינו. ומשכך, הנני מורה לנתבעות להמציאם לידי ב"כ התובעת ללא דיחוי נוסף.

ב) באשר לבקשה לפרטים נוספים:

לאחר בחינת השאלות השנויות במחלוקת בכתבי הטענות ובחינת זיקתם העניינית של הפירוט המבקש לנשוא התובענה דנן, מצאתי להורות לנתבעת 1 להשיב לסעיפים ד' 2, ג' ו- 8 א' למכתב ב"כ התובע מיום 17.11.08 – נספח ו' לבקשה גם ביחס ליתר הנשים להן שימש הסטודיו, ככל שהנתונים המבוקשים מצויים בידיה, ובפרט – מי הנשים אשר עשו שימוש בסטודיו – כתובתן ומס' ת.ז. שלהן. מכח מה עשו שימוש בסטודיו. והאם לא נכרת הסכם שכירות בכתב הרי שהנתבעת 1 תואיל לפרט מה היו תנאי הסכם השכירות בעל פה, ועם מי מבין חמש הנשים הנטענות נעשה הסכם השכירות בעל פה.

כן תשיב הנתבעת 1 לסעיף 8 א' ותפרט, איזה מבנה סמוך בבעלות הנתבעת 2 הוצת ונשרף יומיים לאחר אירוע השריפה, ולסעיף 8 ב' – על סמך מה נטען כי מערכת החשמל במבנה הייתה תקינה ובטוחה.

2. הצדדים ישלימו ההליכים המקדמיים, ככל שלא הושלמו, וזאת ללא דיחוי.

3. המזכירות תשלח החלטה זו לצדדים.

ניתנה היום, א' בסיון, תשס"ט (24 במאי 2009), בהעדר הצדדים