ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין פריים-ליס ניהול ציי רכב בע"מ נגד שלמה אילוז :

בפני כבוד השופט נצר סמארה

תובעים

פריים-ליס ניהול ציי רכב בע"מ

נגד

נתבעים

1.שלמה אילוז
2.פרי ירוחם חברה לרכב בע"מ

פסק דין

1. לפניי תביעה כספית על סך 2160 ש"ח, בסדר דין מהיר שעילתה נזקי רכוש נגרמו בתאונת דרכים שאירעה ביום 02.12.12 בין כלי רכב מ"ר 86-488-78 (להלן: "רכב התובעת") לבין כלי רכב מ"ר 71-693-68 (להלן: "רכב הנתבעים") (ולהלן: "התאונה").

2. אין מחלוקת לעניין עצם קרות התאונה אלא שהצדדים חלוקים באשר לנסיבות התרחשותה.

3. נערכה לפניי ישיבה מקדמית שבה נשמעו ראיות הצדדים, והעידו הנהגים המעורבים בתאונה.

4. בתום הדיון בתביעה, ולאחר שמיעת טענות הצדדים והעדויות, הגיעו ב"כ הצדדים להסדר לפיו הסמיכו הם את בית המשפט לפסוק בתביעה ובסכסוך על דרך הפשרה, ועל פי שיקול דעת בית המשפט, ללא הנמקה וללא גבולות, וזאת בהתאם לסמכות הנתונה לבית המשפט על פי סעיף 79א' לחוק בתי המשפט [נוסח משולב] התשמ"ד 1984, לאחר שהובהר לצדדים כי פסק הדין יינתן ללא נימוקים וכי עילות הערעור על פסק דין זה מצומצמות ביותר, באופן שקיים קושי משמעותי לערער עליו.

5. על סמך החומר המונח לפניי, לאור התרשמותי הבלתי אמצעית מהעדים במהלך חקירתם בבית המשפט, ולאחר שבחנתי את מכלול חומר הראיות בתיק, ובשים לב להגיון שבקרות התאונה ונסיבות התרחשותה, ומוקדי הנזק ברכבים ותוך שאני לוקח בחשבון את טענותיהם ההדדיות של הצדדים ולאחר ששקלתי את כל השיקולים הרלוונטיים, ומאחר ואני מעדיף את גרסת נהגת התובעת על פני גרסתו של נהג הנתבעים ,הגעתי לכלל מסקנה כי יש לקבל את התביעה במלואה .

לפיכך לסילוק סופי ומוחלט של התביעה , ישלמו הנתבעים באמצעות נתבעת 2 לתובעת סך של 2160 ₪ , שהנו סכום התביעה , בתוספת אגרת בית משפט ובצירוף הפרשי הצמדה וריבית מיום הגשת התביעה ועד לתשלום המלא בפועל , בצירוף שכר טרחת עורך דין בסך של 1250 ₪ בתוספת שכר העדה שנפסק בסך של 250 ₪ .
הסכום הכולל ישולם בתוך 30 יום .

6. המזכירות תמציא את פסק הדין לבאי כוח הצדדים בדואר רשום ותסגור את התיק.

ניתן היום, ז' חשוון תשע"ה, 31 אוקטובר 2014, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: פריים-ליס ניהול ציי רכב בע"מ
נתבע: שלמה אילוז
שופט :
עורכי דין: