ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין קשר רנט א קאר בע"מ נגד אלזיאדנה סחר :

בפני כבוד השופט נצר סמארה

תובעים

קשר רנט א קאר בע"מ

נגד

נתבעים

1.אלזיאדנה סחר
2.ביטוח חקלאי אגודה שיתופית מרכזית בע''מ

פסק דין

פסק דין

1. לפניי תביעה כספית ע"ס 3058 ₪ , בסדר דין מהיר שעילתה נזקי רכוש נגרמו בתאונת דרכים שאירעה ביום 26.11.12 בין כלי רכב מ"ר 27-347-74 (להלן: "רכב התובעת") לבין כלי רכב מ"ר 94-028-57 (להלן: "רכב הנתבעת") (ולהלן: "התאונה").

2. אין מחלוקת לעניין עצם קרות התאונה אלא שהצדדים חלוקים באשר לנסיבות התרחשותה.

3. נערכה לפניי ישיבה מקדמית שבה נשמעו ראיות הצדדים, והעידו הנהגים המעורבים בתאונה.

4. בתום הדיון בתביעה, ולאחר שמיעת טענות הצדדים והעדויות, הגיעו ב"כ הצדדים להסדר לפיו הסמיכו הם את בית המשפט לפסוק בתביעה ובסכסוך על דרך הפשרה, ועל פי שיקול דעת בית המשפט, ללא הנמקה וללא גבולות, וזאת בהתאם לסמכות הנתונה לבית המשפט על פי סעיף 79א' לחוק בתי המשפט [נוסח משולב] התשמ"ד 1984, לאחר שהובהר לצדדים כי פסק הדין יינתן ללא נימוקים וכי עילות הערעור על פסק דין זה מצומצמות ביותר, באופן שקיים קושי משמעותי לערער עליו.

5. על סמך החומר המונח לפניי, לאור התרשמותי הבלתי אמצעית מהעדים במהלך חקירתם בבית המשפט, ולאחר שבחנתי את מכלול חומר הראיות בתיק, ובשים לב להגיון שבקרות התאונה ונסיבות התרחשותה, ומוקדי הנזק ברכבים ותוך שאני לוקח בחשבון את טענותיהם ההדדיות של הצדדים ולאחר ששקלתי את כל השיקולים הרלוונטיים, ותוך שאני מקבל את גרסת נהג רכב הנתבעים באשר לאופן התרחשות התאונה ואני מעדיף את גרסתו ,אשר מתיישבת עם הגיון התרחשות התאונה , על פני גרסת נהג רכב התובעת,הגעתי לכלל מסקנה כי יש לדחות את התביעה וזאת ללא צו להוצאות , למעט שכר העדים כפי שנפסק במהלך הדיון שהתקיים , אשר ישולם במלואו על ידי התובע .

6. המזכירות תמציא את פסק הדין לבאי כוח הצדדים בדואר רשום ותסגור את התיק.
;

ניתן היום, כ"א תשרי תשע"ה, 15 אוקטובר 2014, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: קשר רנט א קאר בע"מ
נתבע: אלזיאדנה סחר
שופט :
עורכי דין: