ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין נאילה שלה נגד תאמר חניפס :

בפני כבוד השופטת אינעאם דחלה-שרקאוי

תובעת

נאילה שלה

נגד

נתבעים

  1. תאמר חניפס
  2. הכשרה חברה לביטוח בע"מ

החלטה

1. הצדדים יתייצבו לקדם משפט ביום 12.1.15 שעה 11.00.

2. אני מורה על גילוי מסמכים ועיון, הדדי, תוך 30 יום. בתוך המועד הנ"ל רשאים הצדדים למסור שאלונים. תשובות לשאלונים, אם יימסרו, תינתנה תוך 30 יום.

3. כדי לייעל את קדם המשפט ולאפשר לקיים דיון ענייני אני מוסיפה ומורה, כי כל הבקשות שיש לדון בהן קודם לשמיעת הראיות, ובפרט אלה שעניינן הליכי גילוי מוקדם, תוגשנה בכתב עד 45 יום לפני מועד קדם המשפט הנ"ל. כל מבקש אחראי לביצועה המיידי של מסירה אישית למשיב. עם חלוף 30 יום מיום מסירת הבקשה למשיב יגיש המבקש לבית המשפט הודעה בכתב, שאליה יצורף אישור המסירה למשיב, ובה יבקש מבית המשפט להכריע בבקשה או (לפי העניין) לקבוע אותה לדיון. נוהל זה יחול על כל בקשה בכתב שתוגש במהלך הדיון בתיק זה, אף אם תוגש בשלבים מאוחרים יותר.

4. בקשות לדחיית מועדי דיון שנקבעו וייקבעו בתיק זה תוגשנה בהתאם להוראת נוהל 1-14 (נוהל טיפול בבקשות לשינוי מועד דיון), של כבוד הנשיא גרוניס. בקשות שלא תוגשנה באמצעות הטפסים שצורפו להוראות נוהל אלו, או בקשות שלא צורפו להן האישורים הנדרשים, או שנשמטו פרטים רלוונטיים – יכול ותידחנה מטעם זה בלבד.

5. על בעלי הדין להקפיד להעביר לכל יתר הצדדים, ישירות, העתק מכל בקשה ו/או מסמך המוגש על ידם לבית המשפט. הוראה זו תחול על כל שלבי ניהול המשפט.

המזכירות תמציא העתק לב"כ הצדדים.

ניתנה היום, ט"ז אב תשע"ד, 12 אוגוסט 2014, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: נאילה שלה
נתבע: תאמר חניפס
שופט :
עורכי דין: