ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין GLOBAL/TRI-CROWN TRADING,INC נגד The Quigley Corporation :

החלטה בתיק ע"א 1811/04

בפני: כבוד השופט מ' חשין

המבקשת:
GLOBAL/TRI-CROWN TRADING,INC

נ ג ד

המשיבה:
The Quigley Corporation

בקשה לעיכוב ביצוע החלטתו של רשם הפטנטים, המידגמים וסימני המסחר, ד"ר מאיר נועם, מיום 23.2.04

בשם המבקשת: עו"ד יאיר גרין ועו"ד שרון שפיגל
בשם המשיבה: עו"ד ורוניקה ראובני ואח'

בבית המשפט העליון

החלטה

רשם הפטנטים, המידגמים וסימני המסחר הורה ביום 25 בינואר 2004 על מחיקת סימני המסחר מס' 112428 ו- 115677 מהפינקס לרישום סימני מסחר. המבקשת - שהסימנים רשומים על-שמה - ביקשה את הרשם כי יעכב ביצוע החלטתו עד למתן הכרעה בערעור שבדעתה להגיש על החלטתו, אך הרשם סירב לבקשה. ביני לביני הגישה המבקשת ערעור על החלטתו של הרשם ובד-בבד עם הערעור מבקשת היא עתה כי אורה על עיכוב ביצוע החלטתו של הרשם עד למתן פסק דין בערעור.

ביקשתי את תגובתה של המשיבה ועתה מונחים לפניי כל הכתבים שלעניין, בהם החלטת הרשם, ערעור המבקשת, בקשת העיכוב ותגובת המשיבה לבקשת העיכוב.

עיינתי בכל הכתבים כולם אך לא נמצאה לי עילה ראויה להיעתר לבקשה. אני מחליט אפוא לדחות את הבקשה לעיכוב ביצוע החלטתו של הרשם. ראו והשוו: ת"א (ת"א) 1261/93 תעשיות מזון לבעלי חיים (י.ל.) בע"מ נ' כהן (לא פורסם), מפי השופט א' שטרוזמן.

עם דחיית הבקשה בטל גם הצו הארעי שציוותי ביום 23.2.04.

בה-בעת אני מוסיף ומורה את לישכת הרשם, כי אם יבקש מאן-דהוא - לרבות המשיבה - להחל בהליכי רישום סימני המסחר נושא הדיון, או סימני מסחר דומים להם, ייודע אותו מבקש על-אודות ההליך התלוי ועומד לפני בית המשפט העליון וייודעו בעלי-הדין על אודות אותה בקשה. מזכירות בית-המשפט תשלח העתק החלטה זו לרשם הפטנטים, המדגמים וסימני המסחר.

ניתנה היום, א' בניסן תשס"ד (23.3.2004).