ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין דוד אזולאי נגד עיריית בני ברק :

24 יוני 2014
לפני: כבוד השופט אורן שגב
התובע:
דוד אזולאי
ע"י ב"כ: עו"ד
-
הנתבע:
עיריית בני ברק
ע"י ב"כ: עו"ד

החלטה

בפני בקשת התובע כי יינתן צו מניעה ארעי כנגד הליך השימוע אשר נקבע לו למחר.

יצויין, כי מוקדם יותר היום, ניתנה על ידי החלטה בבקשה לצו מניעה שהוגשה ע"י התובע, ובה הוריתי למשיבה להגיש תגובתה ואף קבעתי דיון במעמד הצדדים ליום 02.07.14. בהחלטתי הנ"ל לא הוריתי על אי קיומו של הליך השימוע המתוכנן.
לאחר ששקלתי את טענות המבקש, לא מצאתי כי מתקיימות נסיבות חדשות, אשר לא הובאו בפניי במסגרת הבקשה המקורית, באופן שבמעמד צד אחד אורה למשיבה שלא לערוך הליך שימוע. ההחלטה לזמן עובד לישיבת שימוע הנה במסגרת הפררוגטיבה הניהולית של מעסיק, והכל בכפוף לכך שהדבר נעשה כדין.
בניגוד לדעת התובע, איני סבור, כי קיימת מניעה עקרונית מצד המשיבה לזמן את התובע לשימוע רק בשל העובדה שתלוי ועומד הליך משפטי בין הצדדים. ודוק. מדובר בתובענה כספית. לפיכך, אין בעובדה זו, כשלעצמה, כדי להקנות לתובע חסינות אוטומטית מפני זימון לשימוע עד לתום ההליכים בתובענה העיקרית.
למותר לציין, כי ככל שיסתבר כי נפל פגם כלשהו בהליך השימוע, המצדיק את ביטולו, לרבות כל החלטה שעשויה להתקבל בעקבותיו, רשאי בית הדין להכריז על בטלותו.
למען הסר כל ספק, מוצא אני לנכון להבהיר ולהדגיש, כי בתיק העיקרי מצויים אנו בשלב שלפני שמיעת ראיות הצדדים. במועד הדיון הקרוב, ייקבע, בנוכחות הצדדים ובאי כוחם, מועד לשמיעת הראיות, ובשל הנסיבות שנוצרו, ייעשה מאמץ ליתן לתיק קדימות, חרף יומנו העמוס לעייפה של המותב.
לפיכך, כל האמור בהחלטתי הנו בהסתמך על קביעות לכאוריות בלבד ו אין באמור לעיל כדי להוות הכשר או אימוץ של טענה מטענות מי מהצדדים.
לאור האמור לעיל, הבקשה נדחית.
משלא נתבקשה תגובת המשיבה, איני עושה צו להוצאות.

ניתנה היום, כ"ו סיוון תשע"ד, (24 יוני 2014), בהעדר הצדדים ותישלח אליהם.


מעורבים
תובע: דוד אזולאי
נתבע: עיריית בני ברק
שופט :
עורכי דין: