ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל נגד פהים חוג'יראת :

בפני כבוד השופט שלמה בנג'ו
המאשימה
מדינת ישראל

נגד

הנאשם
פהים חוג'יראת (אחר/נוסף)


נוכחים:
ב"כ המאשימה: לי קמחי
ב"כ הנאשם: עו"ד יצחק לוי
הנאשם: אין הופעה

פרוטוקול

ב"כ הנאשם:
הנאשם היה אתמול אצל הממונה אך בלי טפסים מתאימים, שלחתי לו אותם בדואר לפני כשבועיים אך כנראה לא קיבלם בשל החג. שירות המבחן ביקש דחיה של כחודשיים לצורך השלמת התסקיר. שוחחתי עם הפקידה אצל הממונה והיא אמרה שהוא הגיע אך ללא הטפסים המתאימים.

ב"כ המאשימה:
מהודעת הממונה עולה כי לא התייצב. לגבי בקשת שירות המבחן, משאירה לשק"ד. בכל הנוגע לממונה, אנו מתנגדים לשליחתו מחדש לממונה, היה עליו להתייצב ולא התייצב.


החלטה

לאור בקשת שירות המבחן, ובהעדר התייצבות של הנאשם , כנדרש, בפני הממונה, אני מורה על דחיית הדיון לצורך השלמת תסקיר שירות המבחן לצורך קבלת תמונה אבחנתית מגובשת יותר של שירות המבחן לעניין העונש. כמו כן, אני סבור כי יש להניח בפני ביהמ"ש גם חוות דעת ממונה בעניינו של הנאשם ועליו להתייצב בפניו עם כל המסמכים הנדרשים – והכל מבלי שביהמ"ש מביע כל עמדה לענין העונש שיגזר בסופו של יום על הנאשם.

הדיון נדחה ליום 8/7/14 שעה 11:00.

משלא התייצב הנאשם לדיון, אני מורה על צו הבאה כנגדו, יוכל להשתחרר כנגד הפקדה בסך של 1500 ₪, לא יפקיד – ייעצר ויובא בפניי תוך 24 שעות.

המזכירות תעביר העתק החלטה זו לשירות המבחן ולממונה על עבודות השירות, כך יעשה גם הסניגור המתבקש לוודא המצאתה לשני הגורמים הללו וכן יוודא זימונו של הנאשם לראיון עימם.

ניתנה והודעה היום כ"ט ניסן תשע"ד, 29/04/2014 במעמד הנוכחים.

שלמה בנג'ו, שופט


מעורבים
תובע: מדינת ישראל
נתבע: פהים חוג'יראת
שופט :
עורכי דין: