ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין סבטלנה אוקשטיין נגד עיריית פתח תקווה :


בפני כבוד השופטת ריבה שרון

התובעת

סבטלנה אוקשטיין
נגד
הנתבעת
עיריית פתח תקווה

החלטה

הצדדים הגישו תחשיבי נזק . לבקשתם- בחנתים כבר עתה, טרם הדיון הקבוע ומבלי שאשמע את התובעת. בהתעלם משאלת עצם קרות התאונה במיקום ומהסיבה הנטענת, על פניו ועל יסוד התמונות שצורפו, במגבלות העדר צבע,- אני מתרשמת שקיי מים לכאורה ליקוי ומפגע במדרכה, המהווה מכשול בפני עוברי אורח בכלל ואשה קשישה- בפרט. בשים לב למהות הפציעה (שבר במרפק שמ') , ללא טענה לנכות נגררת, הרי שהפיצוי צ"ל מורכב מכאב וסבל לא מבוטל (למרות העדר טענה לנכות צמיתה), פיצוי עבור עזרת הזולת משפחה לתקופת גבס והחלמה כמקובל, ונלוות. לאחר ששקלתי ושקללתי את כל הנ"ל, הפחתתי א"ת מסויים ועוד- בשלב זה הצעתי לצדדים הינה לשלם לתובעת לצרכי פשרה, סך של 20,800 ₪. לנ"ל יווספו שכ"ט עו"ד בשיעור המקובל ואגרה ששולמה בפתיחת התיק .
הצעתי אינה מחייבת אף את בית-המשפט. אציין עם זאת, כי היא מועלית לאחר מחשבה ועיבוד יסודי של המצוי בפני בשלב זה. אין היא מהווה את מלוא הסיכון/סיכוי אך יש בה לטעמי כדי לגלם קנייה מיטבית הדדית שלהם הנכונה לשלב זה של הדיון.
הצדדים מוזמנים לבוא בדברים, למצות הדברות ולהודיעני את תוצאותיה בהודעה משותפת שתוגש ע"י ב"כ התובעת, עד לא יאוחר מיום 10/6/14. תשובת התובעת לנתבעת תינתן (ישירות לב"כ) עד ליום 5/5/14. הנתבעת תשיב (ישירות לב"כ התובעת) עד ליום 9/6/14.
אין צורך בהודעות ביניים לתיק. בהצלחה.
המזכירות תואיל לשלוח את הצעתי לב"כ הצדדים- בפקס. ב"כ התובעת יעקבו אחר קבלת תשובת הנתבעת וירשמו לפניהם ת.פ להגשת ההודעה לתיק.

ניתנה היום, כ"ט ניסן תשע"ד, 29 אפריל 2014, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: סבטלנה אוקשטיין
נתבע: עיריית פתח תקווה
שופט :
עורכי דין: