ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין סאלח מגדוב נגד עדי שיין קבלנים בע"מ :

בפני כבוד השופטת זהבה (קאודרס) בנר

תובע

סאלח מגדוב

נגד

נתבעת

עדי שיין קבלנים בע"מ

החלטה

לאחר עיון בבקשה לביטול פסק דין ובבקשה הבהולה למתן החלטה אני קובעת כי דין הבקשה לביטול פס"ד להידחות והכל מהטעמים שיפורטו להלן:
ביום 3.4.13 ניתן פס"ד במעמד צד אחד, שכן הנתבעת זומנה לדיון כדין ולא התייצבה על אף שאישור המסירה חזר כ"נמסר לאחד העובדים".
ביום 21.5.13 הגישה הנתבעת בקשה דחופה לביטול פסק דין במסגרתה הועלתה טענה סתמית לפיה עקב תקלה משרדית לא נרשם ביומן הנתבעת הדיון ועל כן הנתבעת לא התייצבה.
ביום 21.5.13 ניתנה החלטתי לתגובת הצד שכנגד בתוך 20 יום.
ביום 28.4.14, כ- 11 חודש לאחר מתן ההחלטה לעיל ! , הגישה הנתבעת בקשה בהולה למתן החלטה בבקשה לביטול פס" ד ולעיכוב הליכים בהוצאה לפועל.
מן האמור מעלה עולה כי הנתבעת ידעה על פסק הדין משך כשנה ואולם מלבד הגשת בקשה סתמית לביטולו לא פעלה באופן ממשי בעניין ולא דאגה לוודא כי לאחר הגשת הבקשה לביטול תינתן החלטה בעניין.
הנתבעת לא יצא ידי חובתה עם הגשת הבקשה לביטול פס"ד, אלא, היה עליה לעקוב אחר החלטת בית המשפט בעניין, משלא עשתה כן, אין לה, אלא, להלין על עצמה.
לנוכח השיהוי הגדול בהגשת הבקשה למתן החלטה, 11 חודש(!) ולנוכח העובדה כי מעיון בבקשה לביטול אין כל טעם או הסבר לאי ההתייצבות לדיון, אני קובעת כי פס"ד מיום 3.4.13 יישאר על כנו.

ניתנה היום, כ"ט ניסן תשע"ד, 29 אפריל 2014, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: סאלח מגדוב
נתבע: עדי שיין קבלנים בע"מ
שופט :
עורכי דין: