ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מנחם ברכץ נגד מדינת ישראל :

בפני כבוד השופט נאיל מהנא

המבקש
מנחם ברכץ

נגד

המשיבה
מדינת ישראל


נוכחים:
המבקש
נציג המשיבה: רס"מ מזרחי אליהו

פרוטוקול

המבקש: אני חוזר על הבקשה, ב- 10.4. עברתי תאונת דרכים, לאחר התאונה קיבלתי פסילה מנהלית מקצין משטרה ל- 60 יום, המליצו לי אחרי כמה שבועות להגיש בקשה לקבל את הרשיון ל פני תום 60 יום במידה ואצטרך יתנו לי המשך בבית משפט אני גר בישובים ואין לי תחבורה. אפילו לנסוע על קטנוע מאוד יעזור לי לצורך עבודה.

נציג המשיבה: המשטרה מתנגדת לבקשה. המדובר בתאונה עצמית קשה כאשר מרגע העליה לרכב ועד לרגע קרות התאונה המבקש התנהג בחוסר זהירות וברשלנות קשה. המדובר ברכב משפחתי המותאם ל- 5 נוסעים כאשר ברכב היו 6 נוסעים כשכולם מאותה משפחה. מכיוון שכך ברור שלא היו מספיק חגורות בטיחות לכל בני המשפחה ולכן נוסע ילד שישב מאחור היה לא חגור. בהמשך הנסיעה הנהג שאף בחקירתו הודה בחוסר זהירות עלה על אי תנועה והתנגש חזיתית בעמוד חשמל שהיה מוצב על אי התנועה. כתוצאה מכך אנו מדברים על 5 נפגעים קל ונפגע אחד קשה שהוא הילד שלא היה חגור. אנו מדברים על שבר פתוח ברגל ניתוחים וברגים שהושמו לו ברגל.
לגבי עברו התעבורתי של הנאשם מדובר ב- 12 עבירות כאשר 2 אחרונות מ- 2013. אחת מהם נהיגה נגד הכיוון בכביש חד סטרי. פרט לכך יש לנהג עבירות מכבידות כגון מהירות ואי ציות לרמזור.
לאור כל האמור לעיל המשטרה מתנגדת להחזיר את הרשיון למבקש.

המבקש: לאחר ששמעתי את דברי בימ"ש, אני חוזר בי מהבקשה.


החלטה

לבקשת המבקש, אני מורה על מחיקת הבקשה.

ניתנה והודעה היום כ"ט ניסן תשע"ד, 29/04/2014 במעמד הנוכחים.

נאיל מהנא, שופט


מעורבים
תובע: מנחם ברכץ
נתבע: מדינת ישראל
שופט :
עורכי דין: