ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אלכסנדר קאטלר נגד מדינת ישראל :


בפני כבוד השופט עידו דרויאן

מבקש
אלכסנדר קאטלר
ע"י ב"כ עו"ד דני גרינברג

נגד

משיבים
1. מדינת ישראל – מפלג תביעות ת"א
ע"י ב"כ עו"ד עליזה כהן

2. עיריית תל-אביב – יפו
ע"י ב"כ עו"ד דפני פרי-שרון

3. גיא שושן

החלטה

המבקש (הנאשם) עומד לדין בגין עבירות איומים ותקיפת עובד הציבור אותן ביצע לפי הנטען ביום 21.8.12 כלפי המשיב 3, שעבד אז כפקח של המשיבה 2, עיריית תל-אביב – יפו. הנאשם כפר במיוחס לו והתיק נקבע לשמיעת הראיות ליום 9.6.14, כשהמשיב 3 הינו העד היחיד ששמיעתו נדרשת.

עתה בפני בקשתו של המבקש לפי סעיף 108 לחוק סדר הדין הפלילי [נ"מ], תשמ"ב-1982, להורות למשיבה 2 להמציא לבית המשפט את המסמכים הנוגעים לפיטוריו של המשיב 3, את תיקו האישי ואת תיקו המשמעתי (לאחר שהובהר מתגובת העירייה כי מדובר בשני תיקים שונים).

המשיבה 1 אינה מתנגדת למבוקש, וגם המשיבה 2 לא הביעה עמדה, פרט לציון הצורך בצו שיפוטי לצורך מסירת המבוקש – מסמכים אישיים החוסים לדעת המשיבה 2 תחת הגנת הפרטיות.

עד-עתה לא התקבלה תגובת המשיב 3, ובתיק בית המשפט אין אישור מסירה המעיד כי הגיעה לידיו החלטתי בה התבקשה תגובתו (אף שזימונו להעיד צלח).

מדובר בחומר שטיבו אישי ופרטי על-פני הדברים, ולפיכך יידרש בית המשפט לשקול בזהירות את מידת הרלוונטיות של החומר המבוקש או חלקו , לבל ייפגע שלא-לצורך אינטרס אישי כשר של המשיב 3.

לפיכך אני מורה:

א. על נציג עיריית תל-אביב – יפו, המשיבה 2, להתייצב לדיון ההוכחות הקבוע ליום 9.6.14 שעה 11:30, ולהביא עמו את אלו (מקור או העתק):
1) תיקו האישי של המשיב 3, מר גיא שושן;
2) תיקו המשמעתי של המשיב 3, ככל שקיים כזה;
3) המסמכים הנוגעים לסיום העסקתו של המשיב 3, ככל שאינם כלולים בתיק/ים הנ"ל;

ב. עותקי ההחלטה יועברו לכל אחד מהמשיבים, כשהמשיב 3 יוכל להודיע לבית המשפט בכתב עוד קודם לדיון, עמדתו ביחס לבקשת המבקש-הנאשם;

ג. במעמד הדיון יעיין בית המשפט בחומר שיובא, ישמע טיעונים ויכריע לפי הצורך;

ניתנה היום, כ"ז ניסן תשע"ד, 27 אפריל 2014, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: אלכסנדר קאטלר
נתבע: מדינת ישראל
שופט :
עורכי דין: