ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין סטניסלב אמירמוב נגד שירות בתי הסוהר :

לפני כבוד השופט אברהם טל - נשיא

העותר
סטניסלב אמירמוב

נגד

המשיב
שירות בתי הסוהר
נוכחים:
העותר
ב"כ המשיב עו"ד אפרת הרוש

פרוטוקול

העותר: חוזר על העתירה.

ב"כ המשיב: מגישה כתב תשובה.

העותר: עיינתי בכתב התשובה. מה שרשום בכתב התשובה לא נכון. היחס של הסוהרים כלפי זה זלזול. הטענה העיקרית היא שכמה סוהרים זלזלו במשפחה שלי, אמי חולת סרטן, אני לא קיללתי ואני אמרתי ארשום בג"צ והוא אמר תרשום בג"צ "אני שם זין" על הבג"צ, תעשה מה שאתה רוצה. הוא מפריע לי לישון, דופק במיטות בזמן שאני ישן בבוקר.

החלטה

העותר מרצה 4 שנות מאסר בגין עבירות תעבורה, הפרעה לשוטר והפעלת מאסר על תנאי, והוא מלין על יחס מזלזל שהפנו סוהרים כלפיו כאשר היה אסיר בכלא שקמה בדרום.
המשיב טוען בכתב התשובה כי בין הגשת העתירה לבין הדיון היום עבר העותר מכלא שקמה לאגף מתקדמים בכלא מעשיהו ומשכך דין העתירה להתייתר בשל חוסר רלוונטיות.
לחילופין טוען המשיב כי אם יש בפי העותר טענות כלפי התנהגות מזלזלת של סוהרים בכלא שקמה הוא יכול להפנות תלונה למבקר של שב"ס במשרד לבטחון פנים.
עיון בכתב העתירה שהגיש העותר בעצמו ובכתב התשובה מעלה כי יש הצדקה לעמדת המשיב שאין זה רלוונטי לדון בעתירה היום, לאחר שהעותר עבר מכלא שקמה, מקום האירועים נושא העתירה, לכלא מעשיהו, ובאם יש לעותר טענות על התנהגות שלילית של סוהרים כלפיו בכלא שקמה הוא יכול להביא טענותיו בפני האחראי על חקירות שב"ס במשרד לבטחון פנים.

בכפוף לאמור לעיל, אני דוחה את העתירה.

ניתנה והודעה היום, כ"ג ניסן תשע"ד, 23 אפריל 2014, במעמד ב"כ המשיב והעותר.

אברהם טל, שופט
נשיא

הוקלד על ידי טלי שמואל


מעורבים
תובע: סטניסלב אמירמוב
נתבע: שירות בתי הסוהר
שופט :
עורכי דין: