ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין וויליאם מתיאוס נגד שירות בתי הסוהר :

לפני כבוד השופט אברהם טל - נשיא

העותר
וויליאם מתיאוס

נגד

המשיב
שירות בתי הסוהר
נוכחים:
העותר
ב"כ המשיב עו"ד אפרת הרוש

פרוטוקול

העותר: חוזר על העתירה. יש לי אישור לקבל נעל אורטופדית. אני לא יכול לקנות בקנטינה, זה עולה הרבה כסף, היא קנתה מזמן את הנעליים.

ב"כ המשיב: מגישה כתב תשובה.

העותר: עיינתי בכתב התשובה. כשהם אמרו לי שלא ניתן להכניס נעליים אני כיבדתי זאת. הם אמרו לי שבגלל שאישתי לא מוכרת כאישתי היא לא יכולה להכניס לי ציוד אך היא אישתי 30 שנה והיא אם הילדים שלי.

החלטה

העותר מרצה 3.5 שנות מאסר בגין עבירות סחיטה באיומים ואיומים והוא מבקש לאפשר לאישתו להכניס בביקור נעליים אורטופדיות שקנתה שכן יש אישור רפואי לצורך שלו לנעול אותן נעליים.
כמו כן מבקש העותר לאפשר לאישתו להכניס בגדים שכן אין לו בגדים מספיקים בבית הסוהר.
המשיב מתנגד לאפשר לאשת העותר להכניס נעליים אורטופדיות, שכן ניתן לקנות אותן בקנטינה וכן הוא מתנגד לעת הזו לאפשר לאישתו של העותר להכניס בגדים בהיעדר בקשה מסודרת המפרטת את הבגדים שברצון העותר להכניס באמצעות אישתו.
עמדת המשיב בכל הקשור לצורך ברכישת הנעליים בקנטינה מקובלת עלי, שכן היא בהתאם להוראות הפקנ"צ, ובאם אין לעותר די כסף כדי לקנות אותם בקנטינה, תוכל אישתו להפקיד עבורו כספים לצורך כך.
באשר לבקשת העותר לאפשר לאישתו להכניס בגדים בביקור, יגיש העותר בקשה מסודרת, שיפרט את מערכת הקשרים בינו לבין אישתו וכן את הבגדים שברצונו להכניס באמצעותה.

בכפוף לאמור לעיל, אני דוחה את העתירה.

ניתנה והודעה היום, כ"ג ניסן תשע"ד, 23 אפריל 2014, במעמד ב"כ המשיב והעותר.

אברהם טל, שופט
נשיא

הוקלד על ידי טלי שמואל


מעורבים
תובע: וויליאם מתיאוס
נתבע: שירות בתי הסוהר
שופט :
עורכי דין: