ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל נגד אפל :

1


בתי המשפט

בית משפט השלום תל אביב-יפו

פ 008116/03

בפני:

כבוד השופטים מ' פלד (אב"ד), כב' השופט ד. בארי וכב' השופטת ג. רביד

תאריך:

14.5.09

בעניין:

מדינת ישראל

המאשימה

נ ג ד

1 . אפל דוד

2 . מגדל הזוהר לבנין בע"מ

3 . תבין בנימין

4. רגב בנימין

הנאשמים

החלטה [נאשמת 2 בלבד]

בפנינו בקשה, שהוגשה על ידי ב"כ נאשמת 2, להוספת ראיות ולהבאת עדים, מטעמה של נאשמת 2, בכל הנוגע לאישום השלישי שבכתב האישום.

בהחלטות קודמות, חזרנו והבהרנו, כי הגם שנאשמת 2, המיוצגת ע"י עו"ד דרור חוטר ישי, אינה מואשמת באישום השלישי שבכתב האישום, והוא אינו מיוחס לה, כי אנו מתירים, לפנים משורת הדין, חקירה מצומצמת של עו"ד חוטר ישי, של עדים שהובאו ע"י המאשימה לענין האישום השלישי, כשנימוקינו לכך הובאו בהחלטותינו הקודמות.

לא למותר להדגיש, כי מלכתחילה, לא היה מקום לכך, בנסיבות האמורות, להמצאת והבאת ראיות מטעם נאשמת 2, במהלך המשפט, בכל הנוגע לאישום שאין היא כלולה בו.

אף דינה של בקשה זו, להוספת ראיות, להידחות.

הטיעונים והנימוקים שהועלו בבקשה זו, הנשענים בעיקרם על החלטה, כפי שפורטה בבקשה, שניתנה בהליך האזרחי המתנהל בין הצדדים - בעקבות בקשה לתיקון כתב הגנה שהוגשה בהליך האזרחי שבין מנהל מקרקעי ישראל לבין המאשימה - אין בהם כדי לאפשר ולהתיר, גם כעת, הבאת והוספת ראיות מטעם נאשמת 2, בהליך הפלילי שבפנינו, או להשלים חקירת עדים, והכל, כשאין נאשמת 2 צד כאמור לאישום הרלבנטי, מה עוד, ששמיעת הראיות בתיק נסתיימה לפני כחודשיים, ונקצבו המועדים להגשת סיכומי הצדדים.

הבקשה נדחית, אפוא.

המזכירות תעביר עותק מהחלטה זו לב"כ נאשמת 2 ולמאשימה.

ניתנה היום, כ' באייר, תשס"ט (14 במאי 2009), בהעדר הצדדים.

מ. פלד, אב"ד

ד. בארי, שופט

ג. רביד, שופטת

קלדנית: שרון