ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין בנק הפועלים נגד עמוס וילדר :

בפני כבוד השופטת הלית סילש
המבקש
בנק הפועלים
נגד

המשיבים

  1. עמוס וילדר
  2. מאור וילדר
  3. בסט רהיט בע"מ
  4. משרד הרישוי


נוכחים:
ב"כ המבקש עו"ד הופטמן
אין הופעה למי מהמשיבים או מי מטעמם

פרוטוקול

ב"כ המבקש:
מציג לביהמ"ש כי המשיב 1 נמצא בפשט"ר. בתיק זהה שנמסרו מסירות לתיק מחוזי, הוא הגיש תגובה, כך שהם קיבלו את כל המסירות, מפנה בעניין זה לתיק 4875-12-13, הם מיוצגים על ידי משרד עו"ד ברגנזון. פניתי טלפונית למשרדם, עו"ד שמיע ביקש לבדוק ולשוב אלי אך לא שב אלי עד עתה. מציג אישורי מסירה ביחס למשיבים 1 – 3. אבקש לקבל פסק דין.

פסק דין
בפני עתירת המשיבה לפיה יורה בית המשפט בצו הצהרתי כי רכב מסוג מרצדס מספר רישוי 28-100-15 (להלן: "הרכב") הוא בבעלות המשיבה 3.
במסגרת המרצת הפתיחה טענה המבקשת כי ביחס למשיבים 1 ו – 3 ניתן פסק דין במסגרתו חויבו משיבים אלו, יחד ולחוד, לשלם למבקשת סך של 1,125,000 ₪.
לטענת המבקשת, הוברח הרכב כחלק מתהליך של הברחת נכסים של המשיב 1 תוך רישום הבעלות על שם המשיב 2.
מטרת הסעד ההצהרתי הינה קביעה כי בפועל מדובר ברכב של המשיבה 3.
היום הוצגו לעיוני אישורי מסירה מהם ניתן ללמוד כי המרצת הפתיחה נמסרה לידי המשיבים. נכון למועד היום, לא הוגשו תגובות והמשיבים לא התייצבו לדיון.
אישורי המסירה מסומנים בזאת במ/1.
משהוברר כי המשיב 1 נמצא בהליכי פשיטת רגל, אני מורה בזאת על התליית ההליכים כנגדו.
עם זאת, משלא הוגשה תגובה על ידי המשיבים 2 ו-3 יש לראותם כמי שנתנו הסכמתם למתן פסק הדין. עוד אציין, כי לענין המשיבה 4, הוגשה הודעה על פיה משיבה זו מותירה את ההחלטה לשיקול דעת בית המשפט.
לאחר שחזרתי ועיינתי בהמרצת הפתיחה ובתצהירו של מר חפץ, מנהל מח' הגבייה של המבקשת, ניתן בזאת פסק דין הצהרתי במסגרתו אני מורה כי רכב מסוג מרצדס מס' רישוי 28-100-15 הינו בבעלות המשיבה 3.
אני מורה למשרד הרישוי לרשום את הבעלות על שם משיבה זו וזאת ככל שלא נרשמו עיקולים או זכויות אחרות על הרכב מכוח הרישום על שמו של המשיב 2.
מובהר בזאת כי לכאורה רשום עיקול לטובת המרכז לגביית קנסות וככל שלא תתקבל הסכמת המרכז לרישום ובעלות על שם המשיבה 3 יהא על המבקשת לשוב ולפנות בעתירה מתאימה בענין זה לבית המשפט.
בנוסף אני מורה בזאת כי המשיבים 2 ו-3 ישאו בהוצאות ההליך בסך של 5,800 ₪. סכום זה ישא הפרשי הצמדה וריבית מהיום ועד התשלום בפועל.
המזכירות תשלח העתק פסק הדין למשיבים.

ניתן והודע היום י"ז אדר ב תשע"ד, 19/03/2014 במעמד הנוכחים.

הלית סילש, שופטת

הוקלד על ידי שרית שקדי


מעורבים
תובע: בנק הפועלים
נתבע: עמוס וילדר
שופט :
עורכי דין: