ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין חיים-רוני מימון נגד המאגר הישראלי לביטוח רכב-"הפול" :


בפני כבוד השופט אליהו בכר

מבקש

חיים-רוני מימון

נגד

משיב

המאגר הישראלי לביטוח רכב-"הפול"

החלטה

1. לאחר עיון בבקשה ובתגובה הגעתי למסקנה כי יש להורות על מינוי מומחה בתחום רפואת העיניים לאחר שמצאתי כי תלונות בתחום זה קיימות כבר במועד האשפוז הראשון וכי קיים גם ממצא של בלט בעין ימין בעקבות תלונות של הפרעות בראיה וחוסר יכולת לפקס מבט עם הבזקים לפני העיניים מהעת האחרונה . לפיכך הנני מורה על מינויו של פרופ' וינברגר דב מביה"ח בלינסון טל' 03-XXXX101 כמומחה ביהמ"ש בתחום העיניים.

2. בכל הקשור עם מינוי מומחה בתחום הראות, ולמרות טענת המשיבה בתגובתה כי קיים מסמך אחד בלבד מחודש 2/14 לאחר שנים של חוסר טיפול, עדיין סברתי כי יש מקום להורות על מינוי מומחה גם בתחום זה בעקבות תלונות התובע על קוצר נשימה . עד כה נקבעו לתובע שיעורי נכות רפואית לא מבוטלים שיוכלו להביא בסיכומו של יום לקיזוז עלויות מינוי מומחה זה ככל שלא תימצא נכות בתחומו. לפיכך הנני מורה על מינויו של ד"ר שבתאי ורסנו ארלוזורוב 31 רעננה טל' 0 9-7445571.

3. בשכר המומחים בסך 5000 ₪ + מע"מ לכל אחד תישא הנתבעת.

4. הצדדים יעבירו למומחים מלוא החומר הרפואי שברשותם לרבות חוו"ד מומחי ביהמ"ש וזאת בתוך 30 ימים מהיום.

5. המומחים יבדקו התובע וימסרו חווה"ד לתיק ביהמ"ש ולצדדים בתוך 75 ימים מהיום.

6. מועד הדיון הקבוע לתאריך 18.5.2014 נדחה ל צורך קבלת חוו"ד המומחים לתאריך 14.7.2014 שעה 11:30. למועד הדיון הבא יוגשו תחשיבי נזק ב"כ התובע עד 20 ימים קודם למועד הקבוע לדיון וב"כ הנתבעת עד 10 ימים קודם לו. במועד הדיון תימסר הצעת ביהמ"ש לסילוק המחלוקות בתיק.

ניתנה היום, ח' אדר ב תשע"ד, 10 מרץ 2014, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: חיים-רוני מימון
נתבע: המאגר הישראלי לביטוח רכב-"הפול"
שופט :
עורכי דין: